Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Titanic

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Care imi zice si mie pls cum se numeste piesa aia faina din Titanic?

#2
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 10.04.2006
Celine Dion - My Heart Will Go On

#3
Inginerul

Inginerul

    Setup Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 22.05.2002
Celine Dion - My Heart Will Go On

#4
Cristina Scacun

Cristina Scacun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 12.08.2006

View PostImDrunk, on Aug 15 2006, 11:29, said:

Care imi zice si mie pls cum se numeste piesa aia faina din Titanic?
Celine Dion-My Heart Will Go On

#5
sorinsirbu

sorinsirbu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 22.06.2006
Ba FRATE, da sunteti iesiti din comun mai.Chiar asa va luptati de mult sa faceti 500 de posturi incat sa fie 3 raspunsuri la fel la rand? Nu puteati daca vedeati ca s-a raspuns sa treceti mai departe si eventual sa spuneti unui moderator sa inchida topicul? No offense da vad ca la unii prostia "pute" de la distanta.

#6
Cristina Scacun

Cristina Scacun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 12.08.2006

View Postsorinsirbu, on Aug 20 2006, 18:49, said:

Ba FRATE, da sunteti iesiti din comun mai.Chiar asa va luptati de mult sa faceti 500 de posturi incat sa fie 3 raspunsuri la fel la rand? Nu puteati daca vedeati ca s-a raspuns sa treceti mai departe si eventual sa spuneti unui moderator sa inchida topicul? No offense da vad ca la unii prostia "pute" de la distanta.
Eu pur si simplu am observat celelalte 2 raspunsuri dupa ce l-am dat pe al meu.Oricum,cred ca si comentariul tau te ajuta in cursa pentru atingerea numarului de 500 de comntarii postate.

#7
sorinsirbu

sorinsirbu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 22.06.2006

View PostCristina Scacun, on Aug 20 2006, 18:54, said:

Eu pur si simplu am observat celelalte 2 raspunsuri dupa ce l-am dat pe al meu.Oricum,cred ca si comentariul tau te ajuta in cursa pentru atingerea numarului de 500 de comntarii postate.
Afla ca eu nu postez pentru a face cat mai repede cele 500 de posturi si eu zic ca nu am postat ca tine numai aiurea.Consider ca am ajutat pe multi prin posturile mele si am participat ontopic la discutii.Postul asta e offtopic datorita tie.
Daca fiecare membru al forumului ar scrie si el la randul lui inca o data denumirea melodiei ce ar fi, cate pagini s-ar face cu: "Celine Dion-My Heart Will Go On"
Daca a dat cineva raspunsul corect o data,pur si simplu nu mai ai voie sa dai inca o data raspunsul

Pur si simplu nu ma intereseaza cand voi face cele 500 de posturi si nu vanez locuri unde pot posta, nu ca nu mi-ar conveni sa castig si eu dar consider ca e destul timp si toate la timpul lor.Pe deasupra, cred ca ar fi mai bine daca as face 500 de posturi dupa 1 septembrie pt ca premiul este mai mare, dar cum ti-am zis,putin ma intereseaza chestia asta.Chiar recomand unui moderator sa stearga toate posturile care sunt in + din topicul asta, si ale mele toate si apoi sa inchida topicul

#8
Inginerul

Inginerul

    Setup Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 22.05.2002

View Postsorinsirbu, on Aug 20 2006, 18:49, said:

Ba FRATE, da sunteti iesiti din comun mai.Chiar asa va luptati de mult sa faceti 500 de posturi incat sa fie 3 raspunsuri la fel la rand? Nu puteati daca vedeati ca s-a raspuns sa treceti mai departe si eventual sa spuneti unui moderator sa inchida topicul? No offense da vad ca la unii prostia "pute" de la distanta.
Ca fapt divers, pana cand am scris reply-ul, Nenea Zap a fost mai rapid asa ca nici nu am citit topicul dupa ce am dat add reply. Nu ma lupt pentru 500 posturi, numarul l-am atins de ceva timp si nu ma cobor la goana dupa posturi. Daca se observa, diferenta e de doar 3 minute. Unii mai au si treaba pana cand apuca sa dea reply.

Edited by Inginerul, 20 August 2006 - 20:03.


#9
sorinsirbu

sorinsirbu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 22.06.2006

View PostInginerul, on Aug 20 2006, 20:56, said:

Ca fapt divers, pana cand am scris reply-ul, Nenea Zap a fost mai rapid asa ca nici nu am citit topicul dupa ce am dat add reply. Nu ma lupt pentru 500 posturi, numarul l-am atins de ceva timp si nu ma cobor la goana dupa posturi. Daca se obesrva, diferenta e de doar 3 minute. Unii mai au si treaba pana cand apuca sa dea reply.
Sorry, vazusem ca tu ai depasit de mult cele 500 de posturi si nu faceam referire la tine.Ma refeream la Cristina Scacun care a si scris aici cu 2 posturi mai sus ca ea nu a stiut raspunsul da l-a vazut scris de tine si de nenea zap si a postat si ea inca o data ca sa se vada ca si ea stie si implicit sa mai adauge un post in cursa ei.

#10
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
mersi mult ;)

Edited by ImDrunk, 03 September 2006 - 09:47.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate