Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Am sunetul ciudat pe un CD-RW in DVD

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
alvis

alvis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 02.04.2005
Prima data am crezut ca e vina CD-ului, folosesc RW pt prima inregistrare pt ca nu stiu sigur daca am subtitrarea cea buna... pe DVD SEG se aude najpa de tot, pe calculator, cand pun Advanced DVD player se aude bine... stie cineva care sa fie cauza?

#2
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,255
  • Înscris: 05.01.2004
Încearcă să dai mai multe detalii ca să te pot ajuta. E vorba de un film sau de mai multe care fac la fel ?
Cauze posibile: DVD-ul are probleme la citirea CDRW; filmul (filmele) au sunetul codat VBR iar DVD playerul nu îl suportă 100%; bitrate-ul e prea mare și îl "sufocă".
Caută pe forum și vei găsi un link spre un disc de test pentru DVD playere DivX, te sfătuiesc să-l iei și să faci probele de pe disc pentru a ști la ce să te aștepți și cum să eviți problemele data viitoare.

Revin, am căutat și nu pe forumul ăsta era discul. Uite aici pagina unde găsești linkuri pentru a downloada discul.
http://www.divxtest....can-I-find.html

Succes !

Edited by sorin61, 30 July 2006 - 00:05.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate