Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Cum facem un DVD-Audio

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
free_fiber

free_fiber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 20.02.2005
Salutare, pe SP am citit despre cum sa fac un DVD-Video si am reusit.
Acum vreau DVD-audio deoarece am niste fisiere ac3 si vreau sa le ascult pe dvd-playeru din sufragerie :)
Am incercat cu Audio DVD Creator, un soft romanesc se pare dar mi se blocheaza, e prost.

Cum fac?

Mda, topicul l-am deschis dupa ce searchul forumului mi-a dat eroare ca DVD e din 3 caractere si nu stie sa caute.

Dupa cautarea cu ochiul, am gasit asta: http://forum.softped...howtopic=123695

Edited by free_fiber, 26 July 2006 - 22:10.


#2
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006

View Postfree_fiber, on Jul 26 2006, 16:03, said:

Salutare, pe SP am citit despre cum sa fac un DVD-Video si am reusit.
Acum vreau DVD-audio deoarece am niste fisiere ac3 si vreau sa le ascult pe dvd-playeru din sufragerie :)
Am incercat cu Audio DVD Creator, un soft romanesc se pare dar mi se blocheaza, e prost.

Cum fac?

Mda, topicul l-am deschis dupa ce searchul forumului mi-a dat eroare ca DVD e din 3 caractere si nu stie sa caute.

Dupa cautarea cu ochiul, am gasit asta: http://forum.softped...howtopic=123695
Si cum ala era exact despre ce este DVD-Audio, te-ai hotarat sa faci unul nou...
Oricum, daca citeai acolo aflai ca nu ai nevoie de DVD-Audio, ala este cu totul altceva. AC3 se scrie ca un DVD-Video obisnuit, eventual cu imagini fixe daca vrei si poxe.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate