Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Google Adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
oriunde

#20
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postagain, on Sep 18 2006, 16:43, said:

oriunde


si cum fac asta?
am mai avut un site era pe 3x.ro daca nu ma insel si pe ala mi-o bagat ei ceva reclama da aia nu se putea muta :( is cam noob in domeniu :P nu vreau sa fa ccine stie ce site unu simplu pe care sa imi pun niste poze io si niste prieteni :D da ma tot bate capu sa mai fac inca unu sa fac si niste banutii cu adsense asta :D
ms de ajutor !

#21
scornaky

scornaky

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 07.06.2005
facusem un site...in care avusesem 70.000 de vizitatori intr-o saptamana..acuma nu stiu daca e bine sau nu...contorizarea nu s-a facut ip unic/24 de ore...si ma gandesc sa mai fac ceva de genu asta...daca cineva ma poate ajuta sa-mi spuna unde as putea gasi o retea de afisat banere...logic pentru bani....vizitatori...fac rost:P...cat cuprinde...:))

#22
grig1990

grig1990

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 26.08.2006
Salut ! Eu nu am 18 ani cum pot scoate bani ,......, ca acolo la nume nu mai pot modifica ,......., cecul vine pe numele meu si trebuie eu sa ma duc sa il ridic ? smile.gif ,...., pls explicati si mie cu cine sa ma duc ce sa fac etc !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate