Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

divx

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mircea

mircea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 30.11.2001
Mai oameni buni ! Am downloadat de pe site codecurile divx ! Bun ! Eu am un .avi de 1.7 Gb si vreau sal fac de max 700 folosinf codecurile divx ! Cum fac kestia asta ,,, adik cum il convertresc ! ca am cautat in help da nika !  :help:
:(

#2
Aldocor

Aldocor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 29.11.2001
Ia trage o fugutza la www.vcdhelp.com si acolo uita-te pe la sectiunea convert, poate poate gasesti ce te intereseaza :D

Noroace :)

#3
Bandderas

Bandderas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 23.02.2002
Eu cred ca ai gasit daca ai ajuns acolo unde ti-a zis Aldocor

#4
Ender

Ender

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.02.2002
cel mai bun program pentru asa ceva (+ ca e free) e Virtual Dub (1.4.8 parca e ultima versiune).  Incarci filmul, la Video -> Compresion selectezi divx 4.12 si il configurezi dupa gust iar la partea de audio il codezi mp3. Si aici ai mai multe optiuni, cel mai bine e sa folosesti un program de calcul - bitrate calculator, ca sa afli setarile optime pt video si sunet.
Niste site-uri utile unde gasesti atat soft cat si info:
dvd.box.sk
www.digital-diggest.com

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate