Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Emisiunile sportive

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005
Nu pot sa imi mai ascund dizgratia fata de acest individ numit Cornel Dinu.
    
     De curand e mai tot prezent pe la emisiunile Tv sportive TVR1 si pur si simplu sfideaza  fotbalul si explicatiile sale sunt de toata jena.
    
     Daca te uiti la acelasi meci care il va comenta la sfarsit , vei observa cu siguranta ca TU sigur te-ai uitat la alt post de TV sau din 90 min. ai urmarit doar pauza meciului.

     Pentru ca se crede un intelectual poate si-a gresit cariera , astfel nu imi explic comentariile sale care - unei persoane mature i se pot parea sfidarea realitatii sau mai bine << nu te uita ca oricum nu intelegi nimic>>.

#2
Jax

Jax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 25.09.2002

View Postimblanzitoruldelei, on Jul 10 2006, 00:35, said:

Nu pot sa imi mai ascund dizgratia fata de acest individ numit Cornel Dinu.
    
     De curand e mai tot prezent pe la emisiunile Tv sportive TVR1 si pur si simplu sfideaza  fotbalul si explicatiile sale sunt de toata jena.
    
     Daca te uiti la acelasi meci care il va comenta la sfarsit , vei observa cu siguranta ca TU sigur te-ai uitat la alt post de TV sau din 90 min. ai urmarit doar pauza meciului.

     Pentru ca se crede un intelectual poate si-a gresit cariera , astfel nu imi explic comentariile sale care - unei persoane mature i se pot parea sfidarea realitatii sau mai bine << nu te uita ca oricum nu intelegi nimic>>.

Nu pot să cred ca nu te amuză...  :w00t: e pilduitor modul său fotbalistico-filosofic de exprimare.
Chiar acum ascult non-sensurile care le debitează (gonirea lui deGaulle, razboiul din Palestina, ciumegul Horațiu din Roma antică...) asta în contextul discuției despre cîștigătoarea Cupei Mondiale.  :naughty:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate