Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...
 

Terminator 3 (2003)

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
kye04

kye04

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 745
  • Înscris: 14.01.2002
sincer si pe mine m-a luat cam neplacut prin surprindere T3.ma asteptam la mai mult.nu m-a impresionat atit de mult cit T2.desi daca stai sa te gindesti sunt mai bine de 10 ani diferenta de tehnologie.parerea mea este ca exista o singura mare greseala:echipa,mai ales regizorul.
T1&T2 au fost regizate de James Cameron si mai ales T2 a avut o coloana sonora de exceptie.
Tot James Cameron a facut si Alien 2 care sincer mi se pare cel mai reusit din toata seria Alien.
In plus la vremea respectiva si chiar si dupa nu existau alte filme cu efecte la fel de bune ca T2.azi insa T3 se bate cu Matrix,care sincer mie in afara de efecte mi se pare un film sec.
Nu sunt critic de film iar ceea ce am zis mai sus se bazeaza mai mult pe amintiri.
Pareri?

#20
Kabooz

Kabooz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.08.2003
ba T3 mie mi-a placut, chiar daca nu se ridica la inaltime altor filme ( noi aparute ). Este totusi un blockbuster care merita vazut oricand ( ...ai chef, bineinteles ) !

#21
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
si mie mi-a placut T3, e adevarat are ceva efecte speciale dar parca arnie nu era la fel ca in T2, mi-a placut in schimb tipa :) si cu efectele ei!

#22
c1p0

c1p0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 21.08.2002
Eu nu am vazut sfarsitul ca am adormit....am ratat ceva??

#23
Jimmy_X

Jimmy_X

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 08.05.2003
Jack ... ce era mai important si mai mijto in tot filmu`...in rest nimic

:)

#24
fov

fov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 08.08.2003
T3 a fost ceva in genul celui mai prost film pe care l-am vaz eu la cinema (super politistii - productie sua 200.. nus cat).
-poveste zero : tipul era un ratat, iar finalul denota o gluma proasta sau lipsa de inspiratie; in plus : l-au aratat pe j connor in T2 (care e un film de actiune adevarat - jos palaria) iar asta din 3 nu seamana deloc..
-decor zero : ce decor e ala un sat american ? m-am plictisit de tipul asta de decor de la inceput; seamana cu mult prea slabistul T1..parca am regresat
-actiune zero : no comment..
sa continui ?
sincer : ma mir ca schvatzi a acceptat sa joace in asa ceva..it is so late (80's) for god's sake ! si, vorba aia, avem un alien, un star wars care sunt filme nemuritoare, facute inainte de 80's..

DAR MATRIX2.. hehe e o bijuterie ! Recunosc ca povestea lasa mult de dorit (inca nu am vazut vreun film care sa fie aprope de perfectiune : si poveste si realizare). Totusi, actiunea curge foarte palpitant - si la asta ma astept in primul rand de la un film sf. Lupta dintre neo si smiths este genial realizata + muzica din timpul luptei.  Cred insa ca monica belluci merita rolul lui moss..
Daca vreti un film "mental" -> pi. (e alb negru, dar merita vazut..)

#25
BlackD

BlackD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 03.12.2002
T3=LAME
Si-au batut joc de franciza.
Spunea bine ala in unbreakable ca the villian makes the hero great. Ce pana mea fel de vilan e asta din T3 Ha? Spaima beauty-saloanelor????

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate