Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Filme cu Alternate Ending

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Jarnin

Jarnin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 20.07.2005
Sunt o gramada de filme cu alternate ending pe DVD. De exemplu eram foarte curios acum ceva timp care sunt alea 4 alternate endinguri la Hide and Seek, poate le si scrie cineva aici in caz ca a vazut filmul pe dvd. Acum ma uitam pe net la cele mai noi aparitii dvd si am vazut si la 16 blocks exista un alternate ending...la fel daca e cineva dornic sa mi/ni-l spuna sa nu mai dam bani pe inchiriat... mai spuneti si alte filme cu alternate ending daca mai stiti (si daca se poate si care sunt :lol: )

#2
Fr3ak

Fr3ak

    Membru Senior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,490
  • Înscris: 19.07.2005
am mai spus pe undeva pe forum, eu ştiu la The Butterfly Effect, cică tipul, ca să rezolve problemele definitiv, în loc să se întoarcă în copilărie când o cunoaşte pe fată (aşa cum se întâmplă în filmul difuzat), se întoarce în uter la maică-sa şi se spânzură cu cordonul ombilical, ca să nu se nască, astfel salvându-i pe toţi. nu am văzut dar mi s-a confirmat din mai multe locuri...oricum nu înţeleg cum s-a putut întoarce la maică-sa în uter din moment ce înainte, avea nevoie ori de jurnalul scris de el, ori de poze, filme, ca să se întoarcă în momentul în care au fost create. în fine :P

#3
Jarnin

Jarnin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 20.07.2005
cool! da' asta cu deniro nu l-a vazut nimeni? are 4 alternate endinguri pe DVD, Hide and Seek.

Edited by Jarnin, 23 June 2006 - 21:23.


#4
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
Am vazut un DVD cu Training Day care avea un alternate ending,cum ca Denzel scapa.Dar nu mai stiu daca e varianta romaneasca a dvdului

#5
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View PostFr3ak, on Jun 21 2006, 08:59, said:

am mai spus pe undeva pe forum, eu știu la The Butterfly Effect, cică tipul, ca să rezolve problemele definitiv, în loc să se întoarcă în copilărie când o cunoaște pe fată (așa cum se întâmplă în filmul difuzat), se întoarce în uter la maică-sa și se spânzură cu cordonul ombilical, ca să nu se nască, astfel salvându-i pe toți. nu am văzut dar mi s-a confirmat din mai multe locuri...oricum nu înțeleg cum s-a putut întoarce la maică-sa în uter din moment ce înainte, avea nevoie ori de jurnalul scris de el, ori de poze, filme, ca să se întoarcă în momentul în care au fost create. în fine :P
probabil avea o ecografie, ceva :D

#6
Jarnin

Jarnin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 20.07.2005
am vazut si eu de curand Director's Cut la Daredevil. e mult mai bun decat originalul, are si cu 30 de minute mai mult, sunt foarte multe scene alungite si sunt si cateva care n-au aparut deloc in original. merita vazut daca v-a placut filmu'

#7
Yorks6

Yorks6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,417
  • Înscris: 07.06.2004
The Butterfy Effect
K-Pax
Man on Fire
Notebook

Si ar mai fii alte filme care au additional scenes, dar sfarsitul ramane acelasi.

#8
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
LOTR extended

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate