Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Seriile Stargate Sg1 si Atlantis

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
mos ene

mos ene

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 02.01.2006
Pentru cineva din Brasov, care are toate seriile de la Stargate SG1 si Atlantis si care ar fi dispus sa mi le dea si mie fie la schimb fie stiu si eu dau si eu acolo o sticla de vin, dati un semn de viatza la [email protected] sau pe messenger
merci fain

Edited by mos ene, 02 June 2006 - 15:09.


#2
mos ene

mos ene

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 02.01.2006
UP

#3
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,788
  • Înscris: 13.01.2005
http://www.amazon.co...=0&Go.y=0&Go=Go

Edited by mufă, 05 June 2006 - 10:41.


#4
Clayman

Clayman

    InFlamer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,067
  • Înscris: 28.04.2004

View Postmufă, on Jun 5 2006, 11:41, said:


iham pe langa faptul ca n-au subtitrare in romana esti sigur ca merg in DVD player daca nu-i region free?  ;)

#5
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,788
  • Înscris: 13.01.2005

View PostClayman, on Jun 5 2006, 11:49, said:

iham pe langa faptul ca n-au subtitrare in romana esti sigur ca merg in DVD player daca nu-i region free?  ;)
În cerere nu era nimic specificat de subtitrare în română sau dvd region free.

#6
mos ene

mos ene

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 02.01.2006

View Postmufă, on Jun 5 2006, 11:16, said:

În cerere nu era nimic specificat de subtitrare în română sau dvd region free.

Sal, ca sa fiu specific pt toata lumea, seriile nu tin  sa fie pe dvd ci pot fi in format pt calc, cu sau fara titrare, iar  de ce am cerut ca sa fie cineva din brasov este ca sa ma pot intalni cu el (sau ea) si conveni la ce ar vrea in schimbul seriilor, ca nu stiu cati din romania care au vrut cu adevarat o serie de la un serial sau dus pe amazon sau ebay si l-au cumparat.
oricum merci si daca totu-si este cineva interesat nu ezita-ti sa ma contactati la [email protected]

#7
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,788
  • Înscris: 13.01.2005
mos ene: Dacă vrei să le cumperi, ţi le comand eu de pe net şi ţi le trimit prin poştă la Braşov. Altfel, ţin să-ţi reamintesc că Softpedia nu încurajează pirateria.

#8
jim30

jim30

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 10.09.2006

View Postmos ene, on Jun 6 2006, 17:12, said:

Sal, ca sa fiu specific pt toata lumea, seriile nu tin  sa fie pe dvd ci pot fi in format pt calc, cu sau fara titrare, iar  de ce am cerut ca sa fie cineva din brasov este ca sa ma pot intalni cu el (sau ea) si conveni la ce ar vrea in schimbul seriilor, ca nu stiu cati din romania care au vrut cu adevarat o serie de la un serial sau dus pe amazon sau ebay si l-au cumparat.
oricum merci si daca totu-si este cineva interesat nu ezita-ti sa ma contactati la [email protected]
salutari
si mie imi place seria stargate atlantis ; le-am facut rost ( nu spun aici cum...) si le-am vazut pe toate pana la episodul 10 din seria 3; pt detalii putem vorbi in privat,doar ca in perioada urmatoare voi fi mai ocupat vreo luna de zile; bafta

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate