Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

Pro Sport - cel mai jenant articol

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,688
  • Înscris: 13.10.2003
,, Dorin GOIAN
Finalul l-a găsit penibil, amintindu-ne că e totuși un produs al Forestei Fălticeni, consacrat la FCM Bacău. Ambele formații, pe cale de dispariție.
RECOMANDARE: Ciocu’ mic și capul jos, Dorine, cu toate cele cinci goluri ale tale date în UEFA! Am fi preferat să pui piciorul în fața lui Riggott decât să pășești ca o girafă prin jungla careului propriu.''

Mitocani ! :puke:

,, CARLOS Alberto
Se vede că nu are clasă, ci e mai degrabă un saltimbanc care încearcă să impresioneze prin trucuri obosite.
RECOMANDARE: Să plece de unde a venit, fie la cules de portocale, fie la dresaj de maimuțe în Congo, această ultimă postură avantajându-l datorită stilului asemănător.''


Rasisti !? :cursing:

,,PETRE MARIN
Benzile s-au transformat în bulevarde pentru jucătorii lui Middlesbrough, fundașul pipernicit, botezat jignitor Roberto Carlos, părând un gândac pe gazonul lui “Boro”.
RECOMANDARE: Una singură: Lasă-te! Petricică, ești penibil, tată, și ne faci pe toți de râs, din toate punctele de vedere, de la estetic la fotbalistic!''

Pentru ca este tigan ?  :o

,, Daniel BĂLAN
Musca fără cap sau un aiurit la porțile Raiului. Căpcăunul alerga de nebun cu mingea de-a lungul tușei și a greșit esențial la faza care a declanșat ultimul gol al meciului.
RECOMANDARE: O funie bine unsă cu săpun. Nu, nu trebuie să și-o pună de gât, Doamne ferește! I-ajunge să încerce să prindă mingea cu ea, iar când va reuși, atunci să mai intre pe gazon.''

Ticalosi ! :death:

http://www.prosport....hp?c=1&a=105551

  Cand am citit astazi ziarul nu mi-a venit sa cred ca poate aparea un articol de genul acesta intr-un ziar care se respecta . Dezgustatoare atitudine ! :puke:
  Nu o sa-l mai cumpar , asta e clar ! :peacefingers:

Steaua a pierdut un meci important , jucatorii si antrenorii au gresit , dar de aici pana la ai desfiinta ca oameni dupa ce pana acum au fost ridicati in slavi este o mare greseala . Sufera si ei , fiti siguri , suferim si noi...au facut atatea meciuri grozave pana acum in Europa! Nu merita asa ceva ! :console:
Fotbalul este un sport , mai si pierzi...mai ai si zile proaste , nu este etic sa scrii si sa publici un articol atat de violent si denigrator . Sper ca cei vizati sa-i dea in judecata si sa ceara despagubiri suficient de mari cat sa dea faliment fituica asta ...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate