Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Usb bluetooth dongle.....bun de aruncat pe geam?

- - - - -
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#73
adicontakt

adicontakt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,201
  • Înscris: 24.08.2007
exact din asta de care zici tu este! eu am reusit sa ii fac rost de un driver pt xp sp2 dar se comporta cam ciudat! fisierrele se trmit greu iar legaturi pe port serial nici nu mai vorbesc!

#74
odo_robert

odo_robert

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 982
  • Înscris: 20.12.2007
sal!am si io un bluetooth din italia si nu am driver pt el...adica nu stiu ce firma e :-??..pe el scrie decat Bluetooth si in interior scrie - BMO3-V2.01
din cate am cautat cred ca mi-ar trebui ceva de genu - driver bluetooth ISSCEDRBTA, ar nu stiu de unde sa il iau sa il probez.
thnx to all ;) :kisstogether:

#75
zeus1

zeus1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,572
  • Înscris: 03.05.2008
Am cumparat si eu un bluetooth (USB Dongle) care cand vreau sa transfer un fisier de pe tel pe PC imi cere cod PIN pe care trebuie sa il introduc de pe tel . Problema e ca nu stiu ce PIN ? tel e SAMSUNG J770. Astept opiniile voastre! ms

#76
Enzy

Enzy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.09.2004

 zeus1, on Dec 18 2008, 18:16, said:

Am cumparat si eu un bluetooth (USB Dongle) care cand vreau sa transfer un fisier de pe tel pe PC imi cere cod PIN pe care trebuie sa il introduc de pe tel . Problema e ca nu stiu ce PIN ? tel e SAMSUNG J770. Astept opiniile voastre! ms

Sunt convins ca te-ai prins intre timp, dar totusi:
Poti baga orice, idea e ca respectivul cod va fi folosit (daca nu e trusted device) de catre PC ca sa acceseze conexiunea deschisa de telefon - deci va trebui sa-l ti minte si sa-l mai bagi odata pe calc.
Spor.

#77
aschiuta

aschiuta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 959
  • Înscris: 24.06.2004
Am luat si eu acest produs http://www.amazon.co...-...2181&sr=8-1
Dongle pentru laptopul meu care nu are bluetooth. Nu am reusit de nici o culoare sa conectez bluesoleil cu motorola phone tools. Le-am scos de tot pe amandoua, am dat sa-l instaleze cu driverele din windows si apoi am instalat Motorola Phone Tools. Merge ca uns. Mentionez ca am Vista pe laptop. Nici nu stiu ca exista acolo, este micut si nu incurca cu nimic. Mai aveam un pic sa-l arunc la gunoi, dar am zis sa incerc si asa. Pana acuma sunt foarte multumit de el. Cu prima ocazie o sa-mi mai iau vreo 2 sa pun si la desktop, tot pentru a fi folosti cu Motorola Phones Tools.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate