Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM
 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE eSIM

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ceromiedo

ceromiedo

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 21.06.2019
Salut, doresc sa imi achizitionez un ceas galazy watch 4 insa nu stiu ce sa aleg intre BT sau LTE eu unul as vrea varianta LTE ca sa fiu permanent conectat fiindca am deja un numar si vreau sa il trec pe eSIM Digi.
As dori sa va intreb daca functioneaza si dcaa totul este in regula sau mai bine sa raman pe varinata BT.
Va mulțumesc

Edited by ceromiedo, 05 March 2023 - 20:58.


#2
utopias

utopias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 11.02.2016
Digi inca nu accepta eSim pt smartwatch-uri din pacate. Poate in viitor, deoarece vad ca mai nou poti folosi esim doar pt smartphone.

#3
pacapaca

pacapaca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 736
  • Înscris: 28.07.2017
eSim au doar Orange si Vodafone.
Eu mi-am luat modelul cu LTE deoarece voiam sa platesc cu el la comercianti si sa fiu tot timpul conectat. Mi-am dat seama ca de fapt nu ies fara telefon din casa deci am facut o cheltuiala inutila.
Plus ca daca iti instalezi google wallet pe el automat trebuie sa setezi si un pin. Cand dai ceasul jos de la mana se activeaza pinul si devine foarte enervant.
Dpmdv nu merita cheltuiala in plus

#4
clader

clader

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,645
  • Înscris: 06.03.2004
Poți plăti si fara ceas cu internet.Plata nu presupune conexiune de date nici pe ceas nici pe telefon.E similară plății cu card fizic.

Edited by clader, 06 March 2023 - 11:02.


#5
JoyM

JoyM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 380
  • Înscris: 15.03.2018
La fel ca un telefon, are un număr limitat de token pentru folosit cât timp nu are acces la internet, dar probabil nu-l va atinge cum nu am reușit nici eu. Am ales varianta fără lte findca bateria este mica și procesorul se încălzește rapid și se stinge de la căldură în timpul unui apel, mai avem pana ii ajungem din urma pe apple și Huawei încă are ban(de ignorat...)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate