Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Cafeneaua Pasionaților de Fotbal.

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
6762 replies to this topic

#1
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,098
  • Înscris: 28.12.2016
Aici se discută despre toate competițiile de fotbal transmise de televiziunile din România.

#2
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,278
  • Înscris: 07.01.2009
Foarte buna ideea cu topicul asta, bravo.

#3
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Si uite asa topicurile canalelor de sport vor disparea in anonimat Posted image .

#4
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,098
  • Înscris: 28.12.2016
Pe cine mizați la CM și care e favorita voastră? Eu susțin Germania, dar cred că una dintre Brazilia sau Argentina va câștiga. :D

#5
ramurel

ramurel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,944
  • Înscris: 12.07.2008
Brazilia prinde finala, Alison e cel mai bun portar pe care l-a avut Brazilia de când e ea

#6
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,278
  • Înscris: 07.01.2009

Vizualizare mesajBundesligaFan, pe 19 noiembrie 2022 - 18:34, a scris:

Pe cine mizați la CM și care e favorita voastră? Eu susțin Germania, dar cred că una dintre Brazilia sau Argentina va câștiga. Posted image
Tot fan Germania sunt.

#7
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Nu cred ca va castiga nici una din cele enumerate de voi, va fi o surpriza.

#8
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,118
  • Înscris: 10.07.2013
Va castiga cine trebuie...Posted image

#9
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,094
  • Înscris: 25.01.2021
Hai ca am sosit si eu...,ce bine e sa te simti in sfarsit Acasa...,o idee minunata...si necesara...

Sper...,prin acest topic...,desi nu e fan nationale...,sa-l scoatem zilnic din”barlog” si pe Minereu...,care vad ca-i afectat puternic de necalificarea Italiei...,Minereu nu fi trist...,noi seara de seara vom fi alaturi de tine...,pana la finala...,sper sa fii si tu langa ”cugini” francezi Posted image ...

Eu am fost inca din timpul lui M.Platini...fan nationala Frantei...,deci voi fi alaturi de ei...,desi e dificil de crezut dupa cum joaca în ultimul timp...,ca ar avea ceva sanse...,in plus sunt si cateva absente importate...,Christopher Nkunku de la Leipzig...ar fi ultimul dintre accidentați...,iar Pogba...,primul...el e accidentat de vreo 2 ani Posted image ...

Insa indiferent cine va castiga important e sa ne bucuram de fotbal...,pt ca in urmatoarea luna vor fi meciuri la”greu”...

#10
florinho12

florinho12

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 19.08.2010
Argentina cu Messi la ultimul momdial

#11
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,098
  • Înscris: 28.12.2016
Azi cred că mă uit și la amicalul Suedia-Algeria pe digi. Se mai uită cineva? Așa, ca de încălzire pentru CM. :D

Edited by BundesligaFan, 19 November 2022 - 19:43.


#12
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,094
  • Înscris: 25.01.2021

Vizualizare mesajBundesligaFan, pe 19 noiembrie 2022 - 19:43, a scris:

Azi cred că mă uit și la amicalul Suedia-Algeria pe digi. Se mai uită cineva? Așa, ca de încălzire pentru CM. Posted image
Bine că ai spus...,altfel fiind prins de ”febra” Mondialului...,nici nu am realizat ca azi e vreun meci...,nici la jocul nostru cu Slovenia nu m-am uitat...,de el insa stiam...,doar ca din păcate nu aveam ce sa vad...

Suedezii au un jucator tanar si foarte interesant...,Alexander Isak...,fost la Real Sociedad...si acum la Newcastle...,doar ca nu cred sa joace...,de ceva vreme fiind accidentat...

#13
SidTheKid

SidTheKid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,278
  • Înscris: 07.01.2009

Vizualizare mesajBundesligaFan, pe 19 noiembrie 2022 - 19:43, a scris:

Azi cred că mă uit și la amicalul Suedia-Algeria pe digi. Se mai uită cineva? Așa, ca de încălzire pentru CM. Posted image

Eu ma uit, in paralel cu semifinala de la snooker.

#14
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,094
  • Înscris: 25.01.2021

Vizualizare mesajBundesligaFan, pe 19 noiembrie 2022 - 18:34, a scris:

Pe cine mizați la CM și care e favorita voastră? Eu susțin Germania, dar cred că una dintre Brazilia sau Argentina va câștiga. Posted image
Brazilia aveau mari sperante si cand jucau la ei acasa...,dar i-au zdrobit nemtii...,Argentina avea mari sanse cand era Messi pe val...,dar nimic...

Ambele au avut si au si acum o puzderie de jucatori excepționali...,dar nu stiu daca ca echipe in ansamblu...,canta pe acelasi ritm...

In schimb o echipa fara vedete...,dar care chiar joaca fotbal...,e Danemarca...

Vizualizare mesajSidTheKid, pe 19 noiembrie 2022 - 20:02, a scris:

Eu ma uit, in paralel cu semifinala de la snooker.
Tu Sid esti masina de privit sport Posted image ...,faci fata in acelasi timp nu doar la evenimente diferite...,dar si la sporturi diferite...

#15
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,098
  • Înscris: 28.12.2016

Vizualizare mesajCalin72, pe 19 noiembrie 2022 - 20:14, a scris:


Brazilia aveau mari sperante si cand jucau la ei acasa...,dar i-au zdrobit nemtii...,Argentina avea mari sanse cand era Messi pe val...,dar nimic...

Ambele au avut si au si acum o puzderie de jucatori excepționali...,dar nu stiu daca ca echipe in ansamblu...,canta pe acelasi ritm...

In schimb o echipa fara vedete...,dar care chiar joaca fotbal...,e Danemarca...


Tu Sid esti masina de privit sport Posted image ...,faci fata in acelasi timp nu doar la evenimente diferite...,dar si la sporturi diferite...

Caline, și eu urmăream meciuri în paralel prin vară. Dar recunosc că Sid e campion la capitolul ăsta. :D

La meciul de la 21:30 aștept să văd o partidă spectaculoasă. Săptămâna asta am urmărit și un Portugalia - Nigeria foarte bun. Păcat că nigerienii nu s-au calificat la CM.

#16
ramurel

ramurel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,944
  • Înscris: 12.07.2008
Apropo de fotbal, că aici putem discuta, până începe mondialul, ați urmărit documentarul de pe Netflix cu FIFA uncovered?

Pe lângă deconspirarea organizației dpdv moral, ce mi-a plăcut mie și s-a subînțeles din montaj, e cum americanii s-au ofticat după alegerea Quatar-ului in defavoarea lor și au băgat FBI-ul pe fir :)

#17
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,098
  • Înscris: 28.12.2016
Karim Benzema will not feature for France vs Australia & the status of his participation for the entirety of the World Cup is considered “very uncertain,” according to L’Équipe.

Se cam impute treaba pentru campioana mondială. :D

#18
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,365
  • Înscris: 02.06.2020
Imaginea anului.

Attached File  99586F60-BA03-42B7-BD57-60049AA3627D.jpeg   288.42K   40 downloads

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate