Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Motan super harnic

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,489
  • Înscris: 03.04.2013
Ma, cinstit acu', is tare haioase si dragute pisicile, in tot ce fac. Papusi vii.
Soatei nu ii plac pisicile.... dar tot aparea o amarata, schiloada vai viata ei, prin curtea noastra la tara. I s-a facut mila soatei... si i-a luat niste bobite. Eu is plecat "la capsuni", si ea cand merge la tara, singura prin curtea aia... uite-asa, mai stau la barfa. Cand am ajuns eu acasa, intr-o dimineata... doar ce ajunsesem la sat, fumam o tigara pe prispa... cand, deodata, sa-mi crape fierea. A iesit pisica de sub acoperis, dintre capriori... cu o pasare in gura. Atunci am realizat ca biata de ea, curatase tot podul... nu mai aveam porumbei, grauri, vrabii... si ce alte lighioane mai treceau pe acolo. Aaaa, pai stai asa ma fratioare. pai tu iti meriti boabele cu prisosinta, tu chiar faci treaba!
Si acu' avem si un pui de la ea. Are toate culorile de la toti motanii din cartier. :D

#38
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,302
  • Înscris: 29.04.2008

 Iceman73, on 21 noiembrie 2022 - 09:01, said:

Am activat notificarile la miscare dar nu functioneaza din pacate... Trebuie sa ma gandesc la vreo inventie Posted Image))))


Exista niste lampi cu detectie de miscare si senzor crepuscular. Merg pe baterii. Si au bataie destul de mare.

emag.ro/search/lampa%20detector%20miscare###effective_search

#39
inu1711

inu1711

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,183
  • Înscris: 23.03.2008

 viotl, on 21 noiembrie 2022 - 10:55, said:

Si acu' avem si un pui de la ea. Are toate culorile de la toti motanii din cartier. Posted Image
Si acum aveti 2 pisici! Una calico.
Poate ar trebui sa luati in calcul castrarea? Nu cred ca aveti, totusi, atatea pasari in pod cati pui pot produce doua pisici.

#40
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,489
  • Înscris: 03.04.2013
Nu le castram, sunt salbatice. Pe la noi trec asa, la o bere si un snack. Si o barfa, mai ne povestim una-alta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate