Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 

Pisica a mancat mancare de caini

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#55
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,463
  • Înscris: 15.06.2007
La mine mereu fac schimb de meniu, mai ales cainele.

De ceva vreme am descoperit o "alternativa" la pliculetele de pisici: se gaseste in comert un parizer la 1kg cu 7-8 lei, diverse "branduri".
4 plicuri de 100g de mancare de pisici costa spre 10 lei.  Dupa ce au mancat parizer d'ala nici nu se mai uita la mancare de pisici nici pisica si nici cainele..

View Postwiseguy76, on 13 noiembrie 2022 - 16:59, said:



Cand eram in facultate ne-am imbatat, 3 insi, si am mancat o punga de 3 kile de graunte pentru caini.  Am ragait doua zile dupa aia numai a Pedigree Posted Image
bautura si canci haleu?

#56
wiseguy76

wiseguy76

    just don't

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,210
  • Înscris: 24.05.2006

View Posttfmercedez, on 03 decembrie 2022 - 13:40, said:


bautura si canci haleu?

Daa...eram la un concurs de caini, si unul dintre noi avea un boxer, care a participat si a luat premiu de frumusete. Premiul consta in ceva bani si o punga de 3 kile de graunte pentru caini. Am baut pana ni s-a facut foame, si eterna dilema, luam mancare sau bem de toti banii...alegerea e evidenta.
Dupa care am pus punga de Pedigree pe masa, printre beri si mancam din ea ca din castronul cu alune :))). Hranitoare alea, ce sa zic.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate