Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Overwatch2

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009
Am jucat un pic (vreo ora numai) OW2 si imi vine inca greu sa ma adaptez la noile voci/abilitati dar, pe de alta parte, e un "aer nou" (nu neaparat mai curat) adus intr-un joc aparut cu mai bine de 6 ani in urma.

Eu joc predominant tank si sunt la nivel silver-gold (momentan in high silver caci mi-am distrus rankingul in ultimile 3 saptamani de OW1 :D ).
Cred ca o sa investesc niste timp in OW2 in saptamanile ce urmeaza.

Amatori de asa ceva pe aici?

#2
Evonxxx

Evonxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 17.02.2022
OW 1 l-am jucat in draci mi-a placut mult , mai ales cu Soldier si Mercy.
Am tras OW2 dar inca nu am apucat sa-l joc.

#3
Evonxxx

Evonxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 17.02.2022
Blanao, pana maine intru :lol: .

#4
TehCube

TehCube

    Railgun user

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,791
  • Înscris: 09.01.2007
M-am uitat la cativa streameri, am jucat si eu destul de mult OW1 dar nu mi se pare ca au adus destule chestii noi incat sa ma faca sa vreau sa joc iar. Daca nu-mi ziceai ca-i alt joc nu as fi ghicit doar dupa cum arata. :)

#5
Evonxxx

Evonxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 17.02.2022
Hai ca intr-un final am reusit sa joc, dar nu vad mare diferenta , ok jocul ruleaza mult mai bine acum in comparatie cu ow1 dar parca nimic revolutionar.

#6
n1k3z0r

n1k3z0r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 27.06.2009
Cei ce primiti eroarea cu in queue schimbati regiunea din battle.net pe Asia sau USA si intra imediat. Din ce am inteles este un ddos masiv pe serverele de Europa si din cauza asta intri greu sau deloc. Pentru cata zarva s-a facut si cati ani au lucrat la el nu mi se pare o trecere asa mare de la prima versiune.

#7
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009

View Postn1k3z0r, on 05 octombrie 2022 - 23:42, said:

Pentru cata zarva s-a facut si cati ani au lucrat la el nu mi se pare o trecere asa mare de la prima versiune.
Asta simt și eu. Grafica e un pic mai rafinata. Tuningul eroilor existenți e discutabil (Orisa a devenit ceva greu de digerat, Doomfist e acum tanc... Wtf?). De asemenea au debalansat gameplayul trecând de la combo de 6 la combo de 5. Mixed feelings.

#8
Evonxxx

Evonxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 17.02.2022
Am jucat aseara oleaca, sa joci cu mercy heal ii crima curata, te vaneaza toti si heal-ul dat parca ii nerfuit, soldier mi se pare mai util intr-o lupta apropiata ca dai heal la toti.

#9
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009
Cand joci cu Mercy esti obligat sa stai dupa relief. Expunere 0 altfel ai murit instant :D

#10
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
Nu am jucat OW1 dar am descarcat 2 pe xbox. Nu am apucat sa il deschid :lol:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate