Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Un documentar amuzant despre un baiat care traieste o experienta unica

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Drag-Os

Drag-Os

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 02.07.2019
Salutare, ne numim AIDOL si am lucrat mult la producerea acestui clip, asa ca orice apreciere, subscribe, share, sfat este foarte bine primit.  Multumim!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/RRPLOqCO4RQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,876
  • Înscris: 28.11.2006
Or sa va dea aia de la Nat Geo in judecata ca le-ati folosit dreptunghiul galben fara acordul lor :bicycle:

#3
LukRo

LukRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,850
  • Înscris: 23.10.2015
Apreciez ca s-a depus efort, o sa incerc sa fiu obiectiv:

1. Clasificarea 'parodie' va scuteste de multe probleme legate de IP, insa as fi atent la ceea ce folosesc (ex: logo National Geographic)

2. Toata lumea este saturata pana in gat de expresia 'like/subscribe/share'... o aude de zeci de ori zilnic... eu automat dau dislike cand aud indiferent de calitate. Toti 'influensarii' o folosesc de cand un idiot a debitat ca orice mizerie are x% in plus daca la amintesti boilor alora care se uita cum functioneaza iutubul

3. Scenariu inexistent, glume slabe, prezentator anost, actor ... incepator

4. Singurul lucru de calitate este filmarea / montajul

Edited by Ravy, 03 October 2022 - 07:04.


#4
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,948
  • Înscris: 15.04.2019
Clipul nu e rau pe partea video-audio, dar imi scapa ceva: care-i scopul lui? Promovare pentru echipa de evenimente? Scenariul bizar spre lipsa.

#5
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,916
  • Înscris: 12.03.2010
Dude, fereste-te sa-ti dai singur calificative, chiar daca o faci numai ca sa-ti promovezi clipul. Mie nu mi s-a parut deloc amuzant.

Ca idee, mi-a adus aminte de o nuvela de Somerset Maugham, despre unul care si-a pierdut o buna bucata a vietii belind p*la, si care cind la un moment dat cind are nevoie neaparata sa se angajeze, se duce la un cunoscut cu firma sa-i dea un loc de munca. Ala il intreaba ce stie sa faca ("sa inot") asa ca ala ii spune ca daca trece inot nu-s ce canal (despre care stia ca nu poate fi trecut inot) atunci o sa-l angajeze. Bineinteles, ala nu reuseste, si se ineaca. Cunoscutul: "Oh, well..."

Daca asta ati vrut sa spuneti in clipul vostru, atunci e misto. Inutile si neinspirate (si neamuzante) inserturile cu Basescu, Vadim, si care mai sint pe-acolo, astia numai bums n-au fost).

A, si vezi ca pamfletul si parodia nu te scuteste de legea copyright-ului.

#6
geos

geos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,494
  • Înscris: 04.12.2003
6:44 min. pierdute . Posted Image

Edited by geos, 03 October 2022 - 05:47.


#7
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016
Mie nu mi se pare rau. Se poate si fara umor vulgar. Un pic este cliseic. Doua personaje de-ale voastre seamana cu niste actori. Tipul roscat cu Robb Wells (pentru fanii Trailer Park Boys), iar tipa bruneta dintr-un alt filmulet cu Anya Taylor Joy (Queen's gambit).

Si eu va recomand sa nu folositi marcile/simbolurile ca atare. Dreptunghiul galben poate fi intors la 90 si colorat cu rosu sau portocaliu, spre exemplu. "Internautii" mai breji vor intelege oricum referinta. Bafta si inspiratie!

#8
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,262
  • Înscris: 06.07.2007
Care ar fi partea amuzanta?

#9
Drag-Os

Drag-Os

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 02.07.2019
Multumim mult pentru feedback! Apreciem fiecare parere, sfat. Scopul nostru este sa facem clipuri de calitate si lucram incontinuu la imbunatatirea lor.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate