Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Half-Life 2: VR Mod

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Pe 16 septembrie a fost lansat pe Steam Half-Life 2: VR Mod. Desi este un mod facut de fani, am ramas placut surprins cat de bine este realizat si optimizat. Este inca in varianta beta dar nu vad prea multe buguri. Singurul incovenient sa zic asa ar fi texturile care au o rezolutie mult prea mica pentru un joc VR. Dar nu este o mare problema, pe viitor se va upgrada. Se poate juca si acum cu un pack de texturi HD si este mult mai bine. Recomand zDak Total textures pack v5.7 update 6/30/22.
Eu il joc pe Oculus Rift S.
Atentie, este gratuit dar trebuie sa aveti deja pe steam half life 2 pentru a functiona! https://store.steamp...fLife_2_VR_Mod/

Edited by gerbil, 23 September 2022 - 13:16.


#2
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Credeam ca e userul half life ce cauta job la 1000euro pe luna Posted Image

#3
Webbbob

Webbbob

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 636
  • Înscris: 22.03.2019
ciorba reincalzita

#4
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,055
  • Înscris: 10.09.2005
Mie nu mi se pare o ciorba reincalzita, mi-as dori multe jocuri in VR, este cu totul o alta experienta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate