Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Orange TV - calitate foarte slabă - doar o problemă de moment?

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
96Flo

96Flo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 18.03.2014
Si eu interesat?! Poate ne raspunde cineva!

#38
oorlogsc

oorlogsc

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 21.01.2019

View Postsilviubs, on 20 octombrie 2022 - 12:57, said:

Va rog, spuneti-mi programele digitale de la orange tv functioneaza fara card ci sau box asa cum functioneaza la digi ?
Functioneaza partial. Adica doar o parte dintre programele incluse in pachetul mai ieftin. Nu le-am numarat dar cred ca sunt vreo 50 din 100.

Edited by oorlogsc, 03 November 2022 - 21:26.


#39
Username2020

Username2020

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 16.09.2020

View Postrouterboard71, on 27 august 2022 - 22:21, said:

Da, se poate proviziona pe un bitrate inferior!!! Si se poate pe fiecare abonat in parte daca nu stiai!
Si la full HD... ani de zile Romtelecom au provizionat pe DOLCE-le p...dii ma-sii 720P pe care il vindeau drept 1920/1080 Full HD!


Aberatie mai mare ca asta nu am vazut :). Orange face economie la bitrate, defapt fostul romtelecom facea economie, echipamentele inca sunt aceleasi si vor ramane aceleasi mult timp de acum inainte. Nu exista bitrate personalizat pe abonat!!  Asta este o aberatie mare cat China. Cardul CI+ doar iti ofera acces, atat. Toate posturile tv sunt la fel pt toti abonatii. Defapt pe un televizor care nu poate face upscalari, vezi calitatea reala, care da este proasta la orange pt ca fac economie la banda.
Dar haideti sa nu aberam daca nu ne priceme (iauzi bitrate personalizat pt abonat :) )

#40
NikoroB

NikoroB

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,511
  • Înscris: 26.05.2022
Noi ne-am obisnuit cu Cosmin (aka tehnicianul/routerboard). O tine pe a lui pana-n panzele albe si nu vrea sa accepte ca spune aberatii care n-au nicio legatura cu realitatea...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate