Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Margherita de la Clejani dă declarații la TV după ce a fost înjunghiată

* * - - - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
https://www.facebook...396999532538572

Îmi pare sincer rău de cele petrecute zilele astea, dar declarațiile date presei sunt... tare interesante.

Sincer, îmi aduce aminte de frate-su.

#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Eu vad ca citeste da pa foaie, nu da declaratii.
Pot si eu sa fac asta, daca imi pun ochelarii Posted Image
Daca beau o margarita, devin si mai cursiv.

Edited by pasilla, 19 August 2022 - 22:48.


#3
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,146
  • Înscris: 27.06.2007
sincer, mi-au dat lacrimile...

Attached File  30294.jpg   59.67K   1 downloads
acu, putem trece mai departe?

fetita e dusa rau - https://a1.ro/showbi...-id1012155.html ; oricum nu e departe de frate-su

#4
talex007

talex007

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,083
  • Înscris: 18.11.2005
Ce a fumat? Sau era de la anestezie?

#5
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020
Ma tot intreb daca nu e regizata asta ! Ca ''Marghiolita'' trebuia sa fie pe la parnaie cu drogurile !
Seamana mult cu aia in care o ataca una imbracata in lula goala cu pietroiul...desigur din cauciuc , ca se vede de la kilometri , pe alta nulitate intr-un mega studio de tv cu paza mega stricta !
Iar aia cu imaginea de ''universitara'' care citeste ceva Posted Image ! WTF !!!

#6
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Nebuna ea, nebun ala de pe trotineta, prosti suntem noi ca discutam despre asta.

Stop making stupid people famous!

#7
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Dar ca regele Dani Mocanu s-a batut intr-o benzinarie din Pitesti de ce nu zice nimeni? Este o conspiratie la cel mai inalt nivel.

#8
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,040
  • Înscris: 31.08.2006
Cine naiba sunt astia ? Ce valori sunt astia pentru Romania ? De ce ne-am pierde timpul discutand despre ce fac acesti indivizi ?

#9
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,889
  • Înscris: 23.09.2005
Margherita de la Clejani, în lacrimi: Platourile înalte ale moralei sunt înconjurate de dealuri

[ https://i.postimg.cc/s2GKRWmp/Untitled.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

De unde a aparut femeia asta, ca pana acum n-am auzit de ea!? Pai asta ar fi buna de presedinte, oameni buni!!! Arata bine, stie cum sa vorbeasca cu prostimea, stie cand trebuie sa termine o declaratie, stie sa taie macaroana reporterilor obraznici, pfuuuu, ce mai tura vura!? Am gasit viitorul presedinte, gata!

[ https://i.postimg.cc/7ZnXPDrL/Happy-emoticon-1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/P7gK56Q6lBA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Phobos, 20 August 2022 - 09:10.


#10
victor29cr

victor29cr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,438
  • Înscris: 04.06.2016

View Postmiki07, on 19 august 2022 - 22:25, said:

https://www.facebook...396999532538572

Îmi pare sincer rău de cele petrecute zilele astea, dar declarațiile date presei sunt... tare interesante.

Sincer, îmi aduce aminte de frate-su.
Nu era suficient ca acea batjocura de post tv tot baga o drogata terminata in seama? Trebuia sa atragi atentia despre ea si aici :))))

#11
Pekiasan

Pekiasan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,553
  • Înscris: 16.12.2011
Uite  asa, uitandu-va la Maghernita din Clejani si minunandu-va cad de dobitoaca e,  o ajutati sa stranga vizualizari.  Apoi va mirati cum a ajuns lepadatura asta vedeta !

#12
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Oamenii astia de ii vedem la televizor si sunt considerati vedete nu sunt degeaba considerati vedete. Noi, cei care postam pe acest forum, ne-am invatat sa avem pareri relativ asemanatoare sau sa ne confruntam cu aceiasi useri care au pareri diferite de ale noastre. Noi nu suntem plini de bani sau baieti de bani gata sau crai de Dorobanti. Cercurile noastre sunt diferite de ale lor. Sunt cercuri si... cercuri.

Edited by Puferiu_, 22 August 2022 - 21:48.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate