Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

ortoped foisor contact-ruptura LIA

  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
addamo13

addamo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 29.10.2005
Buna ziua,
rezultat RMN >Lezune gradul III corn posterior menisc intern . Ruptura fibrilara LIA. Leziune de tip elongativ LIP si
ligament colateral intern .
Ma poate ajuta cineva cu un contact pentru o programare la Spitalul Foisor Bucuresti?(o adresa personala/numar de tel a unui doctor) Multumesc!

#2
Cagula

Cagula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 29.06.2009
Salut! Durează foarte mult o programare la spitalul foișor am avut o experiență foarte urâtă cu ei acum de curând suni aștepți la telefon peste 50 de minute îți face programare după o lună ajungi la policlinica lor și abia după ce te vede un medic îți dă internare pentru operație. Cel mai bine te duci la spital direct la camera de gardă cu biletul de trimitere ai cardul de sănătate, din păcate pentru ei nu e o urgență nici dacă tu nu mai poți merge deloc sunt niste nerozi


#3
florinellll

florinellll

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,052
  • Înscris: 02.09.2009

 Cagula, on 19 august 2022 - 16:39, said:

Salut! Durează foarte mult o programare la spitalul foișor am avut o experiență foarte urâtă cu ei acum de curând suni aștepți la telefon peste 50 de minute îți face programare după o lună ajungi la policlinica lor și abia după ce te vede un medic îți dă internare pentru operație. Cel mai bine te duci la spital direct la camera de gardă cu biletul de trimitere ai cardul de sănătate, din păcate pentru ei nu e o urgență nici dacă tu nu mai poți merge deloc sunt niste nerozi
Te duci direct la camera de garda ,pui 500lei in plic si totul merge ca pe roate.
Sa nu iti imaginezi ca scapi cu numai 500 ,asta este intrarea

#4
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,316
  • Înscris: 24.02.2017
Am numarul personal al unui chirurg medic de acolo. Dar cum naiba pare sa ti-l dau asa netam nesam ? Posted Image

#5
addamo13

addamo13

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 29.10.2005

 Bogotta, on 20 august 2022 - 15:08, said:

Am numarul personal al unui chirurg medic de acolo. Dar cum naiba pare sa ti-l dau asa netam nesam ? Posted Image

MI-l dati in privat, si o sa caut sa iau legatura cu medicul. Multumesc!

#6
strongsss

strongsss

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,159
  • Înscris: 27.10.2007
Pentru ruptura de LIA, si in general pentru chirurgia genunchiului dr. BOGDAN Andrei.
Il gasesti la Floreasca si la o clinica particulara.
Eu m as duce la clinica particulara cu RMN ul, apoi as incerca sa fac operatia la Floreasca.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate