Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Vibratii bass

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#55
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004
Apropo de vibratii - vedeti ce cantec puneti...
https://www.neowin.n...ng-windows-pcs/

#56
BAYMAX

BAYMAX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,040
  • Înscris: 08.11.2019
Ce cablu îmi recomandați pentru conectarea la un amplificator cu AUX IN 2 ?

Attached Files



#57
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,023
  • Înscris: 09.01.2007
Adica o marca de cablu RCA ? Ieftin si bun vezi la Zeedo shop de ex, daca vrei sa te rupi in figuri AVSTORE dupa buget.

#58
BAYMAX

BAYMAX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,040
  • Înscris: 08.11.2019
Ce splitter audio trebuie să conectez la un amplificator ce nu are ieșire și doar intrări ?

Mi s-a spus că îmi trebuie o sursă de semnal.

Attached Files



#59
BAYMAX

BAYMAX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,040
  • Înscris: 08.11.2019
Bună ziua. Am conectat subwoofer-ul la sistem prin acel splitter, și se aude mai încet.

#60
un_el

un_el

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,922
  • Înscris: 24.11.2006
Ce subwoofer ai? Presupun ca e unul activ. Ce se aude mai incet? Sistemul audio sau respectivul subwoofer? Fa poze detaliate sa-si dea lumea seama cu ce are de-a face.

#61
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,362
  • Înscris: 06.11.2014
In mare, are de-a face cu o pocnitoare de Panasonic AKX660, cu jdemii de watts si luminite, care e bun doar pe hartie, caci face doar zgomot puternic iar bass-ul e "spart", iar el vrea sa ii vibreze podeaua, ca sa auda vecinii ce sistem puternic are.

#62
BAYMAX

BAYMAX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,040
  • Înscris: 08.11.2019
Sistemul.

#63
un_el

un_el

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,922
  • Înscris: 24.11.2006
Baymax, trollezi la nesfarsit, scuza-ma ca ti-o spun. Poti raspunde la o intrebare simpla si sa atasezi pozele solicitate? Celebrul tau subwoofer de la fel de celebrul sistem de unde-si "ia curentul" ca sa-ti zguduie tie peretii? Trebuie bagat in priza sau "se alimenteaza" direct din sistemul ala audio? Daca ai impresia ca cineva va sta sa caute specificatiile la nesfarsit doar pentru ca tie iti este mai comod asa te inseli.

#64
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,608
  • Înscris: 24.10.2015
Din pozele pe care le-a pus pe celalt topic eu pricepusem ca are un subwoofer activ. De aia l-am si sfatuit sa lege subwooferul pe high level, ca sa functioneze si roata de volum de pe combina.

Edited by vinciun, 08 September 2022 - 17:46.


#65
un_el

un_el

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,922
  • Înscris: 24.11.2006
@vinciun: Am spus in randurile de mai sus ce cred. Nici nu-mi mai bat capul, n-are rost! In al doilea rand: doua topice pentru acelasi subiect? C'mon! Ma astept la un alt topic deschis pe aceiasi tema, adica ala, sunet analogic. Neaparat sa fie deschis de inconfundabilul olimpic la liba romana. Posted Image

Edited by un_el, 08 September 2022 - 18:15.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate