Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Grupuri info UPB

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
dreww23

dreww23

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.08.2022
Salut, am fost admis la fostul IMST (acum FIIR) la mecatronica si robotica si as vrea sa aflu mai multe informatii sau noutati despre facultate dar si despre UPB. Exista cumva anumite forumuri sau grupuri pentru fiecare facultate?

#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Exista pe FB. Cauta si vei gasi !

#3
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,362
  • Înscris: 24.06.2008

View Postdreww23, on 09 august 2022 - 21:20, said:

Salut, am fost admis la fostul IMST (acum FIIR) la mecatronica si robotica si as vrea sa aflu mai multe informatii sau noutati despre facultate dar si despre UPB. Exista cumva anumite forumuri sau grupuri pentru fiecare facultate?
Asta credca se incadreaza la gluma zilei!!!!
Pai tu te interesezi de facultate dupa ce ai intrat,nu inainte???Eu cand am intrat la facultate stiam tot,si profesori si cam ce materii sunt pe ani...etc.Si pe vremea mea nu exista facebook!

#4
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,868
  • Înscris: 15.04.2019

View Postgeorge_eu25, on 10 august 2022 - 07:38, said:

Eu cand am intrat la facultate stiam tot,si profesori si cam ce materii sunt pe ani...etc.Si pe vremea mea nu exista facebook!
Pentru ca nu aveai viata sociala Posted Image. Nici cand am intrat eu nu exista FB, dar tot nu cunosteam profesorii si materiile. Dupa ce repeti anul I incepi sa le inveti.
P.S. Am uitat; acum nu te mai lasa sa-i repeti. Promovarea e cvasiobligatorie.

Edited by __Dan__, 10 August 2022 - 07:45.


#5
aaaa4567

aaaa4567

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,475
  • Înscris: 18.10.2011

View Postdreww23, on 09 august 2022 - 21:20, said:

Salut, am fost admis la fostul IMST (acum FIIR) la mecatronica si robotica si as vrea sa aflu mai multe informatii sau noutati despre facultate dar si despre UPB. Exista cumva anumite forumuri sau grupuri pentru fiecare facultate?
Ce dr@cu sa vezi la astfel de facultati? Ptototi[ul oboselilor comuniste care nu s-au miscat in ultimii 30 de ani. E drept ca asa era acum vreo 15 ani, dar nu cred ca s-a schimbat prea mult, ca nu are cum...

#6
dreww23

dreww23

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.08.2022

View Postgeorge_eu25, on 10 august 2022 - 07:38, said:

Asta credca se incadreaza la gluma zilei!!!!
Pai tu te interesezi de facultate dupa ce ai intrat,nu inainte???Eu cand am intrat la facultate stiam tot,si profesori si cam ce materii sunt pe ani...etc.Si pe vremea mea nu exista facebook!
Salut, cred ca m-am exprimat eu gresit intrucat nu ai inteles ce am vrut sa zic. Eu am intrebat daca exista ceva grupuri active in care se ofer informatii utile legate de facultate deoarece, de exemplu, la diferite facultati si universitati din orasul natal exista astfel de grupuri.

View Postpasilla, on 09 august 2022 - 21:59, said:

Exista pe FB. Cauta si vei gasi !
Mersi.

Edited by Dany_Darke, 10 August 2022 - 19:00.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate