Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Oferte ENEL curent & gaz

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Laob545

Laob545

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 28.04.2022
E cel mai mic preț la Hidroelctrica. 45 de zile termen de plata. Facturile vin cu întârziere asta înseamnă o forma de imprumut fara dobânda. Acestea sunt avantajele fiecare le cântărește și decide ce e mai bine pentru el.

#20
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,502
  • Înscris: 20.10.2015

View PostPieptoasa, on 06 august 2022 - 19:45, said:

De ce sa am batai de cap suplimentare daca tot nu platesc eu? Nu mai bine sa am un sistem functionat 100% unde vad facturile la timp?.. ganditi inainte sa vorbiti.

Corect, d-aia eu merg pe Enel

#21
bbseptik2017

bbseptik2017

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 449
  • Înscris: 23.08.2017
Am inteles ce vrea el. Isi face cont la enel, vede facturile lunar si stie din timp daca cei din chirie fac mismasuri sau nu, sa nu ramana el cu paguba. La hidro, degeaba vin facturile cu pret mic, daca vin la 3 luni si el nu are habar daca chiriasii au platit sau nu, ca la final, chiriasii isi iau zborul si ramane tot el cu facturile pe cap, daca nu actioneaza din timp.

#22
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 31.07.2011
Corecta ipoteza asta bbseptik2017 dar.. eu ca proprietar verific index lunar, platesc facturile si chiriasul primeste pe mail si plateste lunar pe langa chirie tot ceea ce se consuma. Simplu si eficient.
Asta nu inseamna ca m-ar avantaja cu ceva HE.. in contextul actual. Eu sunt interesata sa am la zi costurile si incasarile.

Edited by Pieptoasa, 07 August 2022 - 19:46.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate