Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

MONITOR 27' Viewsonic 27", WQHD sau LED IPS LG 27"

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,328
  • Înscris: 28.10.2018
Cred ca mai multa confuzie e la tine. Cred ca tu nu intelegi, cred ca tu esti spre snobeala si pe impresii de miez detinator al adevarului absolut.

Asta ca vad ca nu poti duce o discutie fara atac la persoana bazat strict pe informatie, linkuri si argumentatie.

Din momentul asta ai ignore ca nu am chef de interactiune cu persoane ca tine care nu pot concepe ca nu detin adevarul absolut.

#20
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,233
  • Înscris: 24.02.2007
Superb. Vi cu niste aberatii tehnice, ti le combat cu argumente tehnice, apoi in loc sa discuti tehnic te dai lovit... Pierderea ta.

#21
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,328
  • Înscris: 28.10.2018

View Postdani.user, on 03 iulie 2022 - 13:11, said:

Superb. Vi cu niste aberatii tehnice, ti le combat cu argumente tehnice, apoi in loc sa discuti tehnic te dai lovit... Pierderea ta.

Le-ai contracarat cu: "esti confuz", "nu intelegi", si alte astfel de atacuri la persoana.

Vii. Cu doi I.

Pierderea cu siguranta nu e a mea.

Edited by abac, 03 July 2022 - 13:15.


#22
Tidel_wave

Tidel_wave

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 824
  • Înscris: 17.10.2019
Am reusit sa cumpar Viewsonic 27", WQHD, DisplayPort, 144Hz, FreeSync, Vesa, la pretul de  1130 de lei. Da merita banii dati pe el, din punct de vedere al ecranului, ce este mai putin bun este ca nu il poti regla pe inaltime, are un stativ fix fara sa-l poti roti, sau oricealtceva. Meniul este mult mai complex decat la ceea ce am avut inainte. (hp 24inch), Urmatorul pe lista va fi Asus ProArt tot de 27'.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate