Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Exista masini de vanzare la 1000 lei?

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
Melteanu

Melteanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,105
  • Înscris: 28.02.2022
Pai vecinul meu,si-a vandut catalizatorul,si acum merge fara toata coloana de evacuare.A zis ca pina la itp,o taie masina si o da la fier,ca sa o scoata de la impozit.E a 3-a masina cu soarta asta la el.

Edited by Melteanu, 27 June 2022 - 09:48.


#38
gelublabla

gelublabla

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,091
  • Înscris: 06.01.2005
Nu prea inteleg cum sa vinzi masina cat de cat in mintile ei, cu acte in regula la 1000 de lei in conditiile in care exista optiunea sa o dai ptr voucher.

Am vandut eu un logan 2005 1.4 ac 130000km, tehnic era impecabil, vopseaua asa si asa - se exfolia lacul ala nenorocit. Motorul ok, ambreaj nou, ac ul functiona, baterie noua, fara rugina.
Am cerut 4500 lei pe ea si toti care au venit unul nu a miscat o din loc sa vada cum e - atat voiau - musai sa las la 4000.
Nu am vrut, cel care a cumparat-o a fost singurul care parea ca are nevoie de masina si a miscat o de colo colo sa vada daca e ok.

#39
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,854
  • Înscris: 06.10.2008

View PostMizu, on 26 iunie 2022 - 20:55, said:

Cu 1000 lei am vandut eu dacia 1310 in stare foarte buna. E si aia masina, te duce din A in B daca chiar numai atatia bani ai.

Daca era mai veche si in stare de functionare trebuia pastrata, au sarit in sus preturile la dacii 1310 din anii '80- '90:

Se pare ca Daciile mai noi de '98 nu prea atrag cumparatorii pasionati, posibil sa nu devina niciodata niste clasice, cred ca majoritatea vor ajunge la Remat, au preturi de 2500lei

https://carzz.ro/dac...nt_2873178.html

https://carzz.ro/dac...nt_3135513.html

https://carzz.ro/dac...nt_3132994.html

#40
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,824
  • Înscris: 10.12.2006
Era din 2000 pe injectie.

Daciile dinainte de 90 sunt greu de pastrat din cauza ca era varza tabla de pe ele.

#41
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View PostMelteanu, on 27 iunie 2022 - 09:44, said:

Afara sunt masini fara bube,moka,cadou.De ce?E simplu,rca si impozit costa aberant.Ne indreptam cu mare viteza spre acea situatie.

Da , e plin de masini gratis afara, doar ca eu nu gasesc nimic. Terminati cu aberatiile astea. Afara sunt caini cu colaci in coada.

#42
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postsandu222, on 27 iunie 2022 - 17:32, said:

Daca era mai veche si in stare de functionare trebuia pastrata, au sarit in sus preturile la dacii 1310 din anii '80- '90:

Se pare ca Daciile mai noi de '98 nu prea atrag cumparatorii pasionati, posibil sa nu devina niciodata niste clasice, cred ca majoritatea vor ajunge la Remat, au preturi de 2500lei
primele Dacii sau Reno12 atat. Se cauta cele cu atestat istoric.
Au mai incercat unii cu oltcit si cu aro, n-au reusit

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate