Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

captura ecran

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Seara buna !
Revin iarasi (si din nou) sa va stressez cu o intrbare...
Vreau un program care face captura a ecranului DAR sa se tina dupa mouse. Adica... Vreau un patratel (200X200 px) sa se tina dupa mouse. Rezultatul vreau sa fie un film.  Nu vreau sa ma apuc de editare video pt ca nu am cu ce :ciocan:
Daca stiti si vreti sa ajutati un om amarat, va rog sa veniti cu idei  :yeah baby

#2
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
exista tot felul de softuri si solutii
ia vezi la http://www.google.co...=screen capture

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
nu stiu cum sa-ti spun.. dar stiam si eu de google :drac: si pe deasupra imi place sa cred ca stiu sa-l folosesc cat de cat...
DAR speram sa ma ajute cineva, ca s-a mai loivit cineva de problema asta. Nu vreau sa iau n programe de pe net sa vad ca nici unul nu este ceea ce caut...Vreau doar un program "sa imi filmeze" cursorul de la mouse, plus o suprafata de 1-200 px de jur in prejur. Daca stiti, spuneti! Daca nu... NU ma indrumati prieteneste spre google! 10x!

#4
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
pai treaba nu e asa complicata, eu am folosit parca chiar de curand softul de la primul link.

"filmatul" ala e cam ciudat ca cerinta...nu cred ca gasesti asa ceva, dar pana nu o sa downloadez si surfez tot internetul, ma pot insela. de ce nu vrei pur si simplu sa iei tot ecranul pe care apasa mouse-ul, e aiurea pt cineva care vizioneaza sa nu-si dea seama relativ unde se misca cursorul tau. poti eventual captura normal si sa procesezi intr-un soft de compozitie ideea ta sa vezi cum arata

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate