Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Chestionar medicină - Nutriție

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,292
  • Înscris: 23.05.2003
Bafta. :)

#20
marco68

marco68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 23.12.2007
Un  studiu periculos in conditiile  foste ,actuale , si viitorul apropiat posibil cu bataie lunga (nu ca nu s-ar mai facut si nu s-ar cunoaste rezultatele!)....usor de altfel, dar eu cred ca ar trebui sa iesi in strada sa simti pulsul , sa privesti omul in ochi , sa inveti sa cunosti psihologia umana  avind in vedere ca vei deveni medic  legat de aceasta ramura.....Nu vrei bani , dar vrei timp,(chit ca,ca  sa scriu acest mesaj mi-a luat mai mult decit daca raspundeam  la intrebarile studiului.). E de preferat sa devii un medic bun , (pentru ca tu ti-ai ales asta), decit un alt buzunar mare si gol.
     Titlul in sine mi se pare o jignire la adresa cititorului.....daca cereai un sfat  era corect ....pune mina si munceste

#21
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 18.12.2007
Gata.
La intrebarea cu numarul de kg pierdute ar trebui sa ai optiunea si de 'sub 5 kg'.
De asemenea la 'Fumez' si 'Consum alcool' ar trebui sa ai si optiunea 'ocazional'.
Succes!

#22
asdfa34

asdfa34

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 14.01.2014

View Postpetit_christian, on 17 mai 2022 - 01:08, said:

Te am ajutat, sa dai berea, Leffe Royal
Mulțumesc! Posted Image

View Poststoshiba, on 17 mai 2022 - 06:31, said:

Succes!
Mersi!

View Postdorin_2k, on 17 mai 2022 - 06:47, said:

Întrebarea asta e greșită
"Per total mă mulțumesc cu cine sunt:"
"Cum" nu "cu cine".
Perfect, am modificat!

View PostGaBogdan, on 17 mai 2022 - 07:19, said:

Bulimia, done.
Succes pe mai departe!
Mersi mult!

View Postphoenix76, on 17 mai 2022 - 07:48, said:

Done - Succes !
Multumesc, asemenea.

View Postradumiki, on 17 mai 2022 - 07:50, said:

Gata
Mulțam!

View PostBursul, on 17 mai 2022 - 08:00, said:

Gata, am completat de 10 ori! Glumesc, o data mi-a fost indeajuns!
Chiar au crescut peste noapte, nu m-aș fi mirat. Mersi :))

View PostCojocel, on 17 mai 2022 - 08:12, said:

Done. Succes!
Apreciez!

View PostChemTeacher, on 17 mai 2022 - 08:12, said:

Done
Mersi.

View Postminam, on 17 mai 2022 - 08:13, said:

Gata. Succes!
Mulțam!

View Postburebista, on 17 mai 2022 - 08:14, said:

Bafta. Posted Image
Mulțumesc, asemenea!

View Postmarco68, on 17 mai 2022 - 08:21, said:

Un  studiu periculos in conditiile  foste ,actuale , si viitorul apropiat posibil cu bataie lunga (nu ca nu s-ar mai facut si nu s-ar cunoaste rezultatele!)....usor de altfel, dar eu cred ca ar trebui sa iesi in strada sa simti pulsul , sa privesti omul in ochi , sa inveti sa cunosti psihologia umana  avind in vedere ca vei deveni medic  legat de aceasta ramura.....Nu vrei bani , dar vrei timp,(chit ca,ca  sa scriu acest mesaj mi-a luat mai mult decit daca raspundeam  la intrebarile studiului.). E de preferat sa devii un medic bun , (pentru ca tu ti-ai ales asta), decit un alt buzunar mare si gol.
Titlul in sine mi se pare o jignire la adresa cititorului.....daca cereai un sfat  era corect ....pune mina si munceste
Mulțumesc pentru răspuns.
Însă este vorba despre un mic studiu-chestionar, care are ca scop unic realizarea lucrării de licență. Nu este un studiu avansat pentru a-mi permite să iau contact fizic cu cei care completează. Nu este nici măcar o terapie online, sunt doar câteva întrebări la care răspunde CINE DOREȘTE.
Singura influența pe care o poate avea studiul este de a-i trezi semne de întrebare persoanei în cauză care-l completează. Răspunsurile sunt vizibile celorlalți, însă identitatea nu.
Cât despre titlu, nu am cerut și nu am dreptul să cer nimănui să o facă în mod obligatoriu.

Iar pe mine mă ajută enorm și le mulțumesc tuturor celor care au completat, indiferent că și-au dat sau nu interesul.


View PostAlexEn, on 17 mai 2022 - 08:24, said:

Gata.
La intrebarea cu numarul de kg pierdute ar trebui sa ai optiunea si de 'sub 5 kg'.
De asemenea la 'Fumez' si 'Consum alcool' ar trebui sa ai si optiunea 'ocazional'.
Succes!
Perfect, am modificat. Mersi mult!

#23
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Nu cred ca exista persoane care sa sufere de aceasta boala :))

#24
marco68

marco68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 23.12.2007
ok

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate