Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

All the Old Knives (2022)

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,426
  • Înscris: 10.04.2009
Doi agenți CIA și foști iubiți (Chris Pine și Thandiwe Newton) sunt readuși împreună la 8 ani după o încercare eșuată de salvare și forțați să estompeze granițele dintre profesie și pasiune în această poveste profund captivantă despre spionaj global, dilemă morală și trădare mortală.

LINK IMDb


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VklxPiJvCOI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


povestea trista dar scenariul foarte bun... Thandiwe Newton face un rol de zile mari... recomand!

#2
seven3095

seven3095

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 01.06.2011
Mie nu mi-a placut, am vazut mai multe despre el pe foum si am zis sa ii dau o sansa, fara a ma uita la trailer sau ceva inainte. Intr-adevar, finalul neasteptat si interesant, insa restul filmului mi s-a parut foarte plictisitor, era sa adorm de 2 ori. Am vazut ca parerile sunt impartite, daca iti place genul de film in care doi oameni povestesc tot filmul despre un subiect si sunt intorsaturi de situatie iar la final se intampla ce nu te asteptai, merita. Eu ma asteptam totusi la ceva actiune, ceva mai antrenant, dar gusturile nu se discuta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate