Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Ce masina ati dorit sa aveti si nu ati reusit?

  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
Melteanu

Melteanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,105
  • Înscris: 28.02.2022
Am fost odata la un pas sa iau un Boxter s,dar am inteles ca la cit sunt de mare e prea incomod sa ma introduc si sa ma extrag din asa ceva.

#20
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Eu nu pot sa conduc din motive medicale, asa ca mi-as dori o masina autonoma. Doar sa-i spun unde sa ma duca si ea sa execute :P

#21
KiloW

KiloW

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,177
  • Înscris: 08.01.2021
Uber! :D

#22
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Mai buna masina autonoma, ca nu trebuie sa faci conversatie cu soferul :P

#23
AlbastruIndigo

AlbastruIndigo

    Anima Sola

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,998
  • Înscris: 16.09.2014

View Postdjl, on 17 aprilie 2022 - 16:27, said:


- "Opel" Rekord P2 sau 'Olympia' P1.

Cred ca pot sa-ti aranjez niste poze, am un prieten care le detine.

Volvo P1800 si S90.

#24
dewalto

dewalto

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 08.03.2022
un jeep wrangler si o yamaha virago de 250.  neaparat impreuna. cine a fost in '90  de 1 mai pe litoral la olimp/neptun stie de ce.

mai recent un saab cabrio. indiferent de model daca e culoare inchisa la exterior cu piele alba/crem la interior

#25
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
Nici o masina, nu am nici un fel de atractie pentru asa ceva. Sint  la fel de atras de masini ca de folbal. Si la fel de pasionat de fotbal ca de cancerul la pancreas :lol:

#26
Melteanu

Melteanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,105
  • Înscris: 28.02.2022

View PostMosotti, on 18 aprilie 2022 - 01:57, said:

Nici o masina, nu am nici un fel de atractie pentru asa ceva. Sint  la fel de atras de masini ca de folbal. Si la fel de pasionat de fotbal ca de cancerul la pancreas Posted Image
Esti un fericit.Asta daca nu ai alte pasiuni,costisitoare.

#27
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,486
  • Înscris: 13.06.2004

View PostMosotti, on 18 aprilie 2022 - 01:57, said:

Nici o masina, nu am nici un fel de atractie pentru asa ceva. Sint  la fel de atras de masini ca de folbal. Si la fel de pasionat de fotbal ca de cancerul la pancreas      Posted Image

Mai admir maşini, dar în Bucureşti cu maşina...
Fotbal... mă întreb şi eu ce e aşa de atractiv. Mă uit o dată la câţiva ani la un meci.

Edited by djl, 18 April 2022 - 11:36.


#28
EASTERN_TIME

EASTERN_TIME

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 10.03.2009
Sa va spun sincer, cand eram elev de liceu cred ca eram in a 9'a ori a 10'ea,  treceam pe langa o casa in drum spre scoala ce avea o masina in curte ce era pe butuci, proprietarul o repara cred singur ori posibil cu ajutor de la prieteni, am vazut-o complet desfacuta fara geamuri usi etc, a dat-o cu deruginol si a reparat toata rugina cu bucati noi de metal, a luat saptamani as putea spune, si daca nu aveam drum, trecem pe acolo intentionat sa vad cum progreseaza lucrarea, eram super incantat si curios sa vad ce masina era, clar dupa forme nu era ceva contruit in Romania lui Ceausescu, dupa saptamani de asteptare cand a vopsit-o a facut-o ca lumea, a pus inapoi motorul transmisia, geamurile, parbrisul, luneta etc, a pus si emblema, era un Audi 100 model vechi, Cred ca era cca 1970 ori asemanator, semana bine de tot cu cea din pozele atasate, doar ca era alta culoare, o facuse un bej deschis catre culoarea untului.
Mie mi se parea superba ! stralucea in soare, era o casa veche cu grilaj de fier forjat in o zona mai veche a  Timisoarei. chiar langa un club sportiv de innot.
Semana bine cu cea din pozele de mai jos

Edited by EASTERN_TIME, 19 April 2022 - 02:54.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate