Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Engie - electricitate

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
Bumble Bee

Bumble Bee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 09.09.2004
deci nu-mi vine sa cred... guvernul a dat o mizerie de OUG nr. 27/2022 care a anulat toate prevederile legate de pret in toate contractele comerciale, care a anulat 3 ani de liberalizare a pietei, ale caror consecinte nu au fost comunicate, nu au fost dezbatute nici de ei nici de presa. Este incredibil cum statul schimba din mers regulile jocului si nu are bunul simt sa comunice. Si este trist ca in toata presa printre toate articolele senzationaliste nu s-a gasit un singur jurnalist sa spuna: baaa, tu ala care ai consumat in 2021 mai mult de 300 kwh / luna in medie, nu vei plati la pretul din contract, ci vei plati la pretul pe care il vrea muschiul meu de stat barosan . contractul tau e hartie igienica.

pretul fix garantat pe care il aveam in contract cu rds a fost anulat de ordonanta lu peste prajit si digi m-a facturat la 1.55 fata de 1.05 cat aveam in contract...
romanica, mereu surprinzatoare

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate