Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Master FR Brasov Mecanica

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,404
  • Înscris: 15.12.2009
Vreau sa incep studiile de master, la facultatea de Inginerie Mecanica in Brasov, la frecventa redusa. Stiu specializarea pe care vreau sa o urmez. Vreau master pentru ca:

1. Am nevoie de hartia respectiva.
2. Deja lucrez de ceva timp in domeniu, si as avea nevoie ocazional sa pot sa intru in contact direct cu anumiti profesori universitari, sa cer indrumare legat de unele aspecte de care ma lovesc in domeniul in care lucrez. Cu mail-uri trimise asa, din exterior, nu prea merge.


Am văzut programa, e okay.

Daca este cineva pe aici care este student la Mecanica la frecventa redusa in Brasov, vreau sa stiu cat de mult accent se pune pe prezenta. Adica, da, înțeleg prezenta la laboratoare (doar legislativ, caci activitatea in sine este chestionabila), insa in rest, prefer sa invat acasa si sa nu stau neproductiv sambata si duminica, cate 8 ore pe zi, intr-o sala de curs.

Daca cineva este masterand sau a terminat la alta facultate tehnica in regim de frecventa redusa si are de oferit o perspectiva, e binevenit.

Edited by Ann0nyym0us, 20 February 2022 - 14:05.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate