Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Recomandare laptop/tableta pt filme

- - - - -
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#73
chilly willy

chilly willy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,594
  • Înscris: 23.10.2006
pentru filme merge foarte bine nu are nicio problema, are o amica si i-am instalat una alta pentru filme. Nu ai optiuni si ieftin si bun. Procesorul de pe A7 e midrange. Pretul e ok. Vrei mai mult ai S6 lite sau S6. Altele nu stiu, ia-ti huauei ca pe ala il vrei si gata. Ala e ieftin si bun.

#74
justice22

justice22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,774
  • Înscris: 12.05.2012
ok, o fi buna tastatura aia de la samsung sa fie folosit ca un mini laptop pt net?

#75
chilly willy

chilly willy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,594
  • Înscris: 23.10.2006
nu stiu, eu folosesc tabletele doar pentru filme, internet radio si citit carti. Am luat si eu la inceput o tastatura (nu stiu la ce m-am gandit ca doar am laptopuri) logitech pe BT care a mers foarte bine doar ca nu le mai folosesc. Asa ca sa nu arunci banii inutil sunt tastaturi logitech pe bt care se pot atasa la 3 dispozitive daca ai desktop merge cu desktopul dar si cu tableta sau 2 tablete.
Am cumparat chiar si stylus pe care l-am folosit cred ca aproape 2 saptamani inainte sa ajunga printr-un sertar.

#76
justice22

justice22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,774
  • Înscris: 12.05.2012
am luat matepad11 dar as vrea un laptop flip mai bine cred

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate