Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 

Problema joc Tram Simulator

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Mihai9523

Mihai9523

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.10.2021
Salutare . Am jocul tram simulator vien dar cand vreau sa intru in el primesc eroarea asta . A mai intalnit cineva ? am facut update-uri la tot , reinstalat jocul  etc.. Multumesc

Attached Files



#2
ghost86

ghost86

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 22.12.2021
jocul se pare ca sufera de: memory leak din ce am citit.Deja se discuta pe serverul oficial de Discord.incearca sa vorbesti cu lumea acolo.Sigur vei gasi rezolvari.

yes, its known. The game has a memory leak and its still not fixed. They are in contact with Epic to fix this matter, but have yet to give us a update. I got this info from the discord server: https://discord.gg/cnvh9bVWVb. Hope this helps

Daca il ai prin Steam incearca sa dai verify integrity file cache la joc.Sunt sanse mari sa-l repare si sa-ti mearga.Ai ultimul update la el?

#3
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,536
  • Înscris: 07.02.2003
Mie imi suna mai de graba a eroare de suport grafic, directx 11. Cere ceva ce sistemul nu executa si da eroare.
Presupun ca initiatorul si-a instastalat suita completa de directx update nu doar ce puna win10 din oficiu.

Edited by andreic, 17 January 2022 - 09:35.


#4
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
La mine a mers. Am urmat pasii din Install Notes.


Quote

Steam

Steam claaaarr Posted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate