Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...
 Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?
 Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 

sharuire linkuri in edge , cu qr code , usor

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
nu e topic de cerut ajutor , am gasit la browserul edge o chestie tare.  La linkurile pe care vrei sa le sharui , click pe share qr code, iti apare qr code, te duci pe browserul edge de pe mobil , click pe scan , si scanezi cu  mobilul.  Iti apare linkul de pe pc, si descarci ce vrei sau share pe aplicatiile de chat.  Eu nu am whatsap pe pc , dar am pe mobil facebook si whatsap.  Dau copy la linkul de la edge de pe mobil , sharuit , si il dau la oricine de pe facebook/whatsap.  Si uite asa  share de linkuri de download fara sa utilizezi cabluri sau aplicatii.  Urci orice fisier pe site de urcat si share la linkul de download generat.  Si asa share la fisiere mari, poate  vrei sa  share o arhiva mare cu tabele sau whatever , de la job.  Cu share-ul de la edge imediat rezolvi
Ce browser are chestie de scan qr code, poate nu am vazut eu si toate pot ?

daca e whatsap pe  pc , poti  utiliza paste/copy , dar eu de exemplu  nu am whatsap pe pc , si is si  persoane care nu utilizeaza facebook/whatsap decat pe telefon nu si pe pc.  Cu whatsap pe pc e chin ca bagi coduri si etc ca au verificari de siguranta

de exemplu azi am sharuit link la cineva care nu utilizeaza deloc pc , si nu are facebook/whatsap pe pc

sau cand tu esti pe pc si la cine vrei sa share linkul nu e pe pc , are doar mobil , merge

#2
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,727
  • Înscris: 30.08.2006
Ai descoperit apa calda.

#3
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Deci e si pe chrome si etc?   E utila cand is pe pc si la cine vreau sa share e pe mobil

#4
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,727
  • Înscris: 30.08.2006
Uite aici un share pe mobil.

#5
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,727
  • Înscris: 30.08.2006
Si acum incearca sa iei acest share cu mobilul.
Attached File  qrcode_forum.softpedia.com (1).png   6.4K   2 downloads

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate