Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Atenție la țepele OLX cu stick-uri și uSD-uri de capacitate mare!

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#55
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,113
  • Înscris: 06.12.2012
Din 2014, de când am contul cred că o singură dată m-am întâlnit cu vânzătorul. Deci, exclusiv livrare cu verificare.
Nu am criterii fixe de la cine să cumpăr, dar de obicei iau lucruri scumpe, specifice. Caut utilizatorul, pe Facebook, după numarul de telefon, după poze etc.
De obicei cumpăr aparatură foto, de obicei după nr telefon, profil fb pot să-mi dau seama dacă e vorba de amator sau profesionist. Așa pot să îmi fac o idee despre uzura dispozitivului.
Mai cumpăr de la case de amanet, caut recenzii pe net, păreri, nemulțumiri etc.
Apoi, cumpărând prin livrare cu verificare, testez produsul, destul de mult, nu doar 5 minute. Am o înțelegere cu curierul, suntem amici. În 8 ani de când cumpăr de pe OLX, o singură dată am refuzat niște componente auto, dar am trimis omului 1/2 din taxa de transport. Produsele erau într-o stare jalnică, dar vina a fost și la mine pentru că nu am cerut mai multe detalii.



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate