Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Protevelion 2021/2022 =PENIBIL

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
adriansdrei

adriansdrei

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 13.10.2021
Mai bine te duceai la revelionul lui Negoita din sectorul 3. Ii vedeai pe Puya si Carla's Dreams LIVE si admirai artificii si lasere care chiar au fost frumoase (evident ca pe banii locuitorilor sectorului 3).  
Sa te uiti la TV de revelion si mai ales la posturi romanesti  mi se pare trist.

#56
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Mai sunt si aia care stau pe la tara sau in orase mai mici, unde nu se organizeaza mega-extra-super-concerte si unde ai noroc daca da primaria 3 minute de artificii.

On: revelionul de la Pro mi s-a parut decent pe langa celelalte. Cel putin la Kanalizare teve m-am uitat 5 minute si a inceput sa ma doara cabeza, ca vorbeau urlau aia de ziceai ca vine sfarsitul lumii si n-apuca sa zica tot ce au de zis :ciocan: Iar la Felix nu m-am uitat, ca deja vazusem revelionul ala de vreo 20 de ori :P La TVR am dat putin pe la 2, dar era o zapaceala de nedescris. Se "bateau" intre ele muzica populara de pe programele 1 si 2. La dreq, puteau si ei sa se vorbeasca intre ei, sa nu dea aceleasi chestii la aceleasi ore :bicycle:

#57
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

View Postadriansdrei, on 01 ianuarie 2022 - 22:21, said:

Mai bine te duceai la revelionul lui Negoita din sectorul 3. Ii vedeai pe Puya si Carla's Dreams LIVE si admirai artificii si lasere care chiar au fost frumoase (evident ca pe banii locuitorilor sectorului 3).  
Sa te uiti la TV de revelion si mai ales la posturi romanesti  mi se pare trist.
La TV se pot face și alte chestii, nu doar zapat pe canale.
Ai YT, Netflix și celelalte, Twitch de ex. etc. Poți proiecta de pe device-uri pe acesta, poți pune muzică s.a.m.d.
Asta dacă e un TV care n-are mai mult de 5-7 ani, să spunem, altfel dacă e de pe vremea lui Pazvante, început de anii 2000, na.

Edited by Vlad_22, 01 January 2022 - 23:03.


#58
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,542
  • Înscris: 07.02.2003
https://economie.hot...i-dan-negru.htm
"Audiențele de Revelion 2022: Pentru prima dată în 20 de ani, Pro TV a depășit Revelionul lui Dan Negru"

#59
malmoth

malmoth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,847
  • Înscris: 11.10.2006
Unde sunt vanghelioanele de la Romexpo, protevelioanele de alta data din Piata Revolutiei) - in 2000 spectacolul cu Ingerul Mileniului, 2002 "Protevelionul liberarii" (se eliminau vizele). Antena avea si ea spectacole la Universitate... Costurile de organizare pentru un eveniment live si aparitia unor formate de emisiune mai comod de realizat in studio si-au spus cuvantul pana la urma. Acum organizeaza primaria si televiziunile preiau, ca parteneri in eveniment.

#60
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
salut, la tv a fost ok revelionul Pro tv. Mult mai nașpa a fost la a1 Dan Negru și la Prima cu Roata norocului, nu mi-au plăcut.

#61
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
^ la Kanal a fost Roata ghinionului. Sau cusca cu maimute urlatoare :P

La Prima nici nu stiu ce program au avut. Probabil Carcotasii in reluare. Oricum, la cat de mari se dau baietii, n-au prea avut audiente.

#62
__-__

__-__

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 30.11.2021
Eu am vazut in reluare pe Prima ceva de la Dinescu, a parut ok, pregatirile , muzica lautareasca, era digerabil !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate