Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

postări ale unor terți care apar inserate în thread ulterior propriilor postări

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
mhanor

mhanor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,019
  • Înscris: 12.01.2004
Salutare,

Ați întâlnit să vă apară postări ale unor alți membri ai forumului, inserate în threadul în care erați implicat, în fața propriilor postări, postări care nu se regăseau inițial inserate în thread? Chiar și notificările apar la data la care au devenit vizibile respectivele postări.
Poate fi manipulată ora postării, manipulând data sistemului sau chiar editând pagina de submit? Am observat deja două astfel de situații la interval de câteva zile.

Edited by mhanor, 26 December 2021 - 17:01.


#2
altnume

altnume

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,822
  • Înscris: 30.01.2010

View Postmhanor, on 26 decembrie 2021 - 17:00, said:

Salutare,

Poate asa, altfel nu am intalnit in 10 ani

Ați întâlnit să vă apară postări ale unor alți membri ai forumului, inserate în threadul în care erați implicat, în fața propriilor postări, postări care nu se regăseau inițial inserate în thread? Chiar și notificările apar la data la care au devenit vizibile respectivele postări.
Poate fi manipulată ora postării, manipulând data sistemului sau chiar editând pagina de submit? Am observat deja două astfel de situații la interval de câteva zile.
Pe Softpedia?

Sau poate te referi la moderatori. Eu au posibilitati multiple.

#3
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,297
  • Înscris: 11.08.2019
Probabil au fost mutate postările din alt topic (practic, au unit topicurile). Am mai observat asta și pe alte forumuri.

#4
mhanor

mhanor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,019
  • Înscris: 12.01.2004
@altnume Este vorba de Forumul Softpedia, postările nu aparțin unor moderatori.
@-TINO- Nu este cazul de mutări de postări, sunt reply-uri pe subiect, specifice, pe thread-ul pe care au apărut.
Atașez câteva screenshot-uri.
[attachment=2592100:Screenshot at 2021-12-17 17-03-00.png][attachment=2592101:Screenshot at 2021-12-17 17-03-52.png][attachment=2592102:Screenshot at 2021-12-26 16-46-41.png][attachment=2592103:Screenshot at 2021-12-26 16-47-06.png]

Edited by mhanor, 26 December 2021 - 17:58.


#5
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,297
  • Înscris: 11.08.2019
Până la un anumit nr de postări trebuie aprobat manual fiecare comentariu. Deci cel cu 11 comentarii clar a fost aprobat manual cu oarecare întârziere. Nu știu cel cu 199 cum e totuși.

Edited by -TINO-, 26 December 2021 - 18:00.


#6
mhanor

mhanor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,019
  • Înscris: 12.01.2004
Înțeleg. Poate vom avea și confirmarea din partea unui moderator că este vorba de cazul unor postări care trebuie aprobate.

#7
ech

ech

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 15,815
  • Înscris: 01.09.2006
Da, asa e cum zice -TINO-
In plus, se poate întâmpla ca unii useri sa aibă ca sanctiune necesitatea aprobării fiecărui post și atunci se poate întâmpla ca și un user cu mii de postări sa aibe postări care apar cu întârziere.

#8
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,430
  • Înscris: 10.08.2005

View Post-TINO-, on 26 decembrie 2021 - 18:00, said:

Până la un anumit nr de postări trebuie aprobat manual fiecare comentariu. Deci cel cu 11 comentarii clar a fost aprobat manual cu oarecare întârziere. Nu știu cel cu 199 cum e totuși.

Pentru restul este varianta in care s-au unit doua topice.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate