Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 

Centrala termica MOTAN

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006

 Digix, on 18 decembrie 2021 - 17:40, said:


Are, dacă e spartă serpentina de la boiler.
Da stiu, aia zic…problema nu e ca s a oprit apa de la retea cum a crezut initiatorul, ci e o problema din centrala.

#20
victord36

victord36

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,886
  • Înscris: 15.04.2007
Cred ca deja e dat afara din chirie.Ar fi culmea sa deschida un topic ca picura lighieanul.

#21
Hailztorm

Hailztorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 13.02.2012
BACK!

astia care vorbiti aiurea, cautati-ma pe afara!

am rezolvat problema, dar n am avut timp sa intru pe net o perioada, am fost pe acasa, munca...etc.
problema era ca a prins mizerie pe unde a tasnit apa din vasul de expansiune si nu s-a inchis etans, a ramas ceva mizerie si de aceea a picurat.

Multumesc frumos de sfaturi celor care chiar au raspuns la subiect si nu pe langa!

#22
reborn_21

reborn_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 953
  • Înscris: 24.11.2021
Poti si tu sa te cauti pe afara, deoarece esti total pe dinafara :D
Vasul de expansiune nu prinde mizerie, nu tisneste, nu are ce sa inchida etans si nu picura :D Deci tu esti total pe dinafara si este si logic sa te cautam pe dinafara, ca acolo si esti de fapt :D (inauntru garantat nu esti)

Intradevar, multa lume a raspuns pe linga subiect. Dar nu esti tu in masura sa decretezi treaba asta, deoarece tu ai fost din start pe linga subiect si esti si acum pe linga subiect :D

#23
XTH

XTH

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,687
  • Înscris: 23.01.2010
Asa i-a spus meseriasul.Asta reproduce si omul...nu el este de vina , ca nu stie, da, dar el zice ca stie...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate