Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Laptop expus la Altex

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
pelikanu

pelikanu

    tread carefully

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.08.2005
Poti verifica cate ore a avut "Power On", SSD-ul (cu oricare din tool-urile de aici: (https://www.cisco.co...-ssd-drive.html)

Daca nu a avut, considera ca este nou.
In rest, praful si uzura tastelor / partilor ventilatoarelor / partilor expuse iti vor spune daca a fost ori nu "de raft".

#20
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,373
  • Înscris: 24.09.2017
eu am laptop de la firma, am avut vreo 3 pana acum, de cand cu work from home stau destul de mult pe el. plus ca mi-a spart fiu-miu laptopul personal acum cativa ani si il folosesc si pentru mine.

deci na, ideea e ca sta destul de mult aprins sau in priza. singura problema e bateria. dar nu stiu cat sa zic ca sa fie degradarea al celui de la altex, hai maxim 15% intr-un an. eu cred ca nu e asa ”uzat” cum crede lumea.

cum s-a mai zis, conteaza oferta in sine. asa in vacum nu stie nimeni. de exemplu si la black friday eu am plecat sa-mi iau telefon xiaomi, dar era samsungul a52S la altex la super pret, asa ca l-am luat pe ala. de obicei nici nu ma uit la resigilate sau folosite ca nu merita bataia de cap. sigur o sa fie o oferta mai buna la un moment dat si-l iau nou.

Edited by bobitad, 24 November 2021 - 21:01.


#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Tin bine astea, asus gaming, dar nimeni nu sa game-uit in altex pe el. Acuma nu mai stiu preturile actuale dar daca e reducere masiva si nu e crapat ceva plastic sau pixeli morti  eu as lua.

#22
redsnake74

redsnake74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 504
  • Înscris: 18.05.2020
Pai nu e nici o reducere , e pretul de pe site , e acelasi de cateva luni . Am vazut la pcgarage ceva similar cu placa video 3050 , nu stiu care o fi mai buna .Pretul e acelasi si nu e folosit .Acum m-am uitat .

#23
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 redsnake74, on 24 noiembrie 2021 - 21:14, said:

Pai nu e nici o reducere , e pretul de pe site , e acelasi de cateva luni . Am vazut la pcgarage ceva similar cu placa video 3050 , nu stiu care o fi mai buna .Pretul e acelasi si nu e folosit .Acum m-am uitat .

Atunci despre ce vorbim? Daca nu e nici o reducere, clar prefer sigilat decat expus. Wow !

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate