Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Demisia klaus Iohannis!

  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#37
Atreides

Atreides

    Duke, Padishah Emperor, Kwisatz Haderach, Mahdi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,298
  • Înscris: 28.07.2008

View Postforeverbanned, on 02 octombrie 2021 - 21:53, said:

Mai nou, se numeste clona un nou cont a aceleiasi persoane care a avut altele in trecut ?
Stiam ca numele clona inseamna mai multe conturi in paralel.
Na ca iar am facut off-topic si voi fi urecheat.
bine, reincarnare, daca preferi

#38
newusername123

newusername123

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,799
  • Înscris: 05.09.2019

View PostAtreides7, on 02 octombrie 2021 - 21:48, said:

un user cu sub 400 posturi de unde poate stii cate clone are un altul, daca el insusi nu e tot clona?! Posted Image


fie-ti mila, aceste cuvinte , alaturi de ce ai tu acolo la avatar, e dincolo de limita suportabilității
Ca sa iti satisfac curiozitatea ascunsa. Eu nu sunt clona nimanui. Urmaresc forumul de prin 2007,dar neavand vreo intrebare de pus,m am rezumat doar la a citi.
Am sub 400 de postari in 2 ani de zile,majoritatea facute pe rubrica Auto. Uneori mai postez in Poiana pentru proproia mi placere. Eu nu fac politica,nu sunt activist,ongist ori alte ocupatii cu ist la sfarsit.
Tot de atunci cunosc trompetele forumului,desi am avut o perioada in care nu am mai frecventat forumul si le am pierdut urma.

#39
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,224
  • Înscris: 29.12.2006

View PostFlat, on 02 octombrie 2021 - 21:06, said:

Klaus Iohannis trebuie să își dea demisia pentru că este o dezamăgire cruntă a electoratului.

Iată un moment prielnic pentru ca monarhiştii să restaureze Regatul României. Acum, ori niciodată ! Posted Image

#40
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020
Initiatorul nu este Galeo.
Galeo posteaza de-a lungul topicurilor pe care le deschide.
Este doar un plictisit care si-a aratat inclinatia spre trolling si cu alte topicuri deschise.

#41
Pacolino7

Pacolino7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 885
  • Înscris: 28.10.2021

View Post-ARA-, on 02 octombrie 2021 - 20:35, said:

Președintele a recunoscut înfrângerea guvernului pe care-l conduce și l-a girat.
Vaccinarea a fost un eșec.
Mai sunt motive pentru care Klaus Iohannis nu ar trebui să își dea demisia?
Nu cred ca isi va da vreodata demisia, mai degraba trebuie suspendat si apoi referendum pentru demitere.
Nu mai am incredere in acest presedinte ce se implica prea mult in treburile guvernului.

#42
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Iohannis este și el un președinte eșuat, la fel cum este și statul. Dar ego-ul lui imens, nu îi permite să accepte asta.
Omului nu-i mai pasă, are condiții, cazare, orice îi poftește inima, excursii, golf, ski, Egipt, SUA, călătorește pe banii "prostimii" etc. O mai duce minim 3 ani în acest mod de acum înainte, că dupaia oricum tot rămâne cu bănet serios.

Daca la noi președintele ar putea avea mandate nelimitate, cum e la ruși, cu "țarul" Putin, nu cred că "dulapul", "ficusul" de la Cotroceni, ar obține mai mult de 10-15% procente la prezidențiale.

Edited by Vlad_22, 03 November 2021 - 23:22.


#43
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,224
  • Înscris: 29.12.2006

View PostPacolino7, on 03 noiembrie 2021 - 10:24, said:

Nu cred ca isi va da vreodata demisia, mai degraba trebuie suspendat si apoi referendum pentru demitere.

Nici nu-şi va da demisia nici nu va fi demis. Omul a ajuns preşedinte cu votul a 66 % dintre cei care au participat la alegeri, şi nu acum 10 ani ci, ieri alaltăieri, adică acum aproape doi ani. Nu demult.

#44
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Nu e vorba de asta, pentru ca multi dintre cei care l-au votat regreta deja acest lucru.

Dar el n-a facut nimic ilegal (vorbesc de actuala criza politica, nu ma duc in trecut). A respectat Constitutia la litera, asa ca nu prea ai cu ce sa-l prinzi la cotitura. Cat despre moralitatea actiunilor sale, asta e cu totul altceva. Dar nu poti sa bazezi o actiune de suspendare pe chestii morale. Si mai sunt si precedentele Basescu. In afara de AURei, care au nevoie de capital electoral, nimeni nu si-ar lega capul cu asa ceva.

#45
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

View Postpufonel, on 07 noiembrie 2021 - 22:31, said:

Nu e vorba de asta, pentru ca multi dintre cei care l-au votat regreta deja acest lucru.

Dar el n-a facut nimic ilegal (vorbesc de actuala criza politica, nu ma duc in trecut). A respectat Constitutia la litera, asa ca nu prea ai cu ce sa-l prinzi la cotitura. Cat despre moralitatea actiunilor sale, asta e cu totul altceva. Dar nu poti sa bazezi o actiune de suspendare pe chestii morale. Si mai sunt si precedentele Basescu. In afara de AURei, care au nevoie de capital electoral, nimeni nu si-ar lega capul cu asa ceva.
Mai rău, nu i-a păsat, eu o văd ca pe ceva mai nasol decât a comite o ilegalitate, din poziția lui de șef de stat. Așa, era clar totul, dar dacă e rău-intentionat, e nasol. Oricum, va ajunge la groapa de gunoi a istoriei.

Edited by Vlad_22, 07 November 2021 - 23:47.


#46
kmarx

kmarx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 29.07.2008
Eu nu vreau sa-si dea demisia Posted Image Satisfactia maxima e sa-i urmaresc pe cei care l-au votat, cum fac acum ca toti dracii, il injura si il blestema Posted Image Posted Image  Nici macar nu pot spune ca nu li s-a spus cu ce panarama au votat ...  Asa ca imi iau punga cu floricele si citesc comentarii... cum zicea un intelept candva "m#ie strikes back" Posted Image Posted Image Posted Image

#47
altnume

altnume

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,822
  • Înscris: 30.01.2010

View Post-ARA-, on 02 octombrie 2021 - 20:35, said:

Președintele a recunoscut înfrângerea guvernului pe care-l conduce și l-a girat.
Vaccinarea a fost un eșec.
Mai sunt motive pentru care Klaus Iohannis nu ar trebui să își dea demisia?

View Post-ARA-, on 02 octombrie 2021 - 20:35, said:

Președintele a recunoscut înfrângerea guvernului pe care-l conduce și l-a girat.
Vaccinarea a fost un eșec.
Mai sunt motive pentru care Klaus Iohannis nu ar trebui să își dea demisia?
De ce sa isi dea demisia? Tocmai acuma cand s-a mai umanizat si el; nu mai iese in fata cu atatea aberatii repetate robotic, s-a fript tare domnu' Pe Se De.

#48
saandy76

saandy76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 20.11.2021

View Postlupini, on 04 noiembrie 2021 - 01:21, said:


Nici nu-şi va da demisia nici nu va fi demis. Omul a ajuns preşedinte cu votul a 66 % dintre cei care au participat la alegeri, şi nu acum 10 ani ci, ieri alaltăieri, adică acum aproape doi ani. Nu demult.

Iar la jumătatea mandatului va pleca la schi...de tot!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate