Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Atomic TV HD.

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
601 replies to this topic

#523
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 11.08.2019
De ce te-ai uita online la un tonomat cu reclame cand e clar ca ai acces la YT? Si cata lume crezi ca s-ar uita la el ca sa fie rentabil cu drepturi de autor si alte costuri pe langa?

#524
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 30.04.2006
Atomic, emite *cu bune si rele* deja de un timp in HD, ar trebui mutat  topicul pe aria HD, nu ?

#525
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 17.06.2007

 daniel1976, on 19 mai 2022 - 14:43, said:

Atomic, emite *cu bune si rele* deja de un timp in HD, ar trebui mutat  topicul pe aria HD, nu ?
Atomic emite în HD?

#526
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Da. E în grila INES.

#527
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 17.06.2007
Ok, dar pe site-ul lor nu pare a fi HD. De unde preia INES varianta HD?

#528
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,241
  • Înscris: 30.03.2019
Imi pare rau ca te intreb, dar... de unde ai vrea sa preia iNES varianta HD? Nu ti se pare cel putin logic ca au feed-ul direct de la Atomic? :)))

#529
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Si atunci vine intrebarea, daca pot sa transmita la iNES in HD, de ce nu o fac si pe site-ul propriu?

#530
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,241
  • Înscris: 30.03.2019
Pentru ca sunt incompetenti/nepasatori/lenesi, ce vrei tu. Nici macar sigla nu au schimbat-o pe site.

#531
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,241
  • Înscris: 30.03.2019
Postul emite HD si in Moldova (insa din pacate n-am idee de la ce operator l-am "pescuit"). Bitrate 5-6 mbps.

+ am observat ca au mai multa muzica veche romaneasca. Inainte, mereu cand dadeam pe post, era orice numai muzica veche RO nu. Sper ca pregatesc acel Atomic Clasic de care ziceau.

Attached Files



#532
Rango

Rango

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 653
  • Înscris: 09.02.2012

 novotab51, on 28 mai 2022 - 21:37, said:

Postul emite HD si in Moldova (insa din pacate n-am idee de la ce operator l-am "pescuit"). Bitrate 5-6 mbps.

+ am observat ca au mai multa muzica veche romaneasca. Inainte, mereu cand dadeam pe post, era orice numai muzica veche RO nu. Sper ca pregatesc acel Atomic Clasic de care ziceau.
De unde se poate "pescui" Atomic in HD?

#533
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 17.06.2007
Când are de gând domnul Serbu să dea drumul la varianta HD? Măcar online, pe site-ul propriu, dacă nu se poate pe cablu.

#534
sorinqk

sorinqk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 08.02.2006
Sunt curios ce audienta are postul Atomic.
Apare pe undeva?

#535
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,392
  • Înscris: 04.08.2010
Conform spuselor "șăfului" Atomic, în online au în jur de 3 milioane de utilizatori pe zi. Pe TV nu sunt măsurați oficial.

https://www.facebook...XLDE8l/?app=fbl

#536
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,241
  • Înscris: 30.03.2019
I-a soptit lui o pasarica sau de unde a scos alea 3 MILIOANE?
Niste cifre mai apropiate de adevar: https://www.similarw...tv.ro/#overview

#537
Julian9000

Julian9000

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 15.01.2020

 donmarinica, on 27 iunie 2022 - 11:05, said:

Când are de gând domnul Serbu să dea drumul la varianta HD? Măcar online, pe site-ul propriu, dacă nu se poate pe cablu.

Sincer, nu mai am incredere in nimic din ceea ce spune.

#538
sorinqk

sorinqk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 08.02.2006
Nu trebuie sa fii măsurat oficial daca ești în lista obligatorie la retransmisie 😳 ?

#539
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,095
  • Înscris: 21.05.2019

 novo_, on 28 iunie 2022 - 19:33, said:

I-a soptit lui o pasarica sau de unde a scos alea 3 MILIOANE?
Niste cifre mai apropiate de adevar: https://www.similarw...tv.ro/#overview

Omu delireaza:))) Multi, printre care si eu, am urmarit Atomic din nostalgie. Cand am vazut ca e un alt starv, canal de youtube Posted Image) , am zis pass. Le-am scris si pe facebook , comentariu sa renunte la youtube ca dau dovada de amatorism....Evident m-au blocat Posted Image)) nu mai pot comenta. Mai apoi in mesaj privat, m-o si injurat =)))) Nu le-am ramas dator, fireste...Asta sa intelegeti cam ce profesionalism e la  Atomic starv tv Posted Image))) Doar comentarii pupatoare in cur se accepte. In afara de logo, nu au nimic in comun cu generatia  Atomic!!
Pai kiss, u, 1 music samd, HIT sunt la ani lumina peste gunoiul asta Posted Image)) Sa dai clipuri cu sigle, numele baietilor care au facut fan page-ul pe post mi se pare jenant Posted Image))

Edited by silcar, 02 July 2022 - 11:43.


#540
vladul_care_este

vladul_care_este

    TV / Radio & Satelit Maniac

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,879
  • Înscris: 27.01.2009
Cu riscul de a ma repeta: Serbu daca avea ceva in cap folosea marca Atomic pentru un serviciu de streaming sau orice altceva care sa fie cat de cat relevant pentru societatea si anul in care ne aflam. Dar cum el traieste intr-un univers paralel, are in continuare impresia ca playlist-ul lui de pe Youtube pe care a primit voie de la CNA sa il transmita pe cablu da ora exacta in muzica. Adica uitati-va si voi ce delireaza omul pe social media:

[ https://i.postimg.cc/y8hY7092/atomic.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Deci cum ar veni dupa ce urmariti Atomic, acest CNN al posturilor de muzica romanesti, aveti posibilitatea sa descoperiti artistii de acolo si pe Youtube. Hai nu zau, serios?!!!! Pai de acolo fura difuzeaza si Atomic, direct cu sigla si watermark-uri! Posted Image

Edited by vladul_care_este, 02 July 2022 - 22:01.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate