Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Scăpăm oare de Acces Direct?!

* - - - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
47 replies to this topic

#19
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
Aș vrea să scăpăm, e un rahat de emisiune. Mama se mai uită, ca să nu mai zic ca alături de tata urmăreau fiecare episod cu Vulpița și Viorel în perioada  lockdown 2020-toamna 2020. Bine ar fi să o mute pe Antena Stars, dacă  ar mai pune o oră Mireasaaaaaaa de la 17-18 s-ar bate cu Putoarea de pe Kakanal, dar  ar fi mai bine. Chiar dacă nu sunt fan al acestor emisiuni.

#20
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,654
  • Înscris: 05.02.2012
Si daca nu se uitau la acele emisiuni, erau mai intelectuali ? Ba eu nu va inteleg ... tot timpul va luati de astia mai "comunisti" ca vezi doamne, au trecut perioadele in care toti sa avem aceleasi "beneficii". Sunteti exact ca ei ...

#21
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,183
  • Înscris: 13.01.2011

View PostAndreysc7, on 11 august 2021 - 13:26, said:

... Sunteti exact ca ei ...

Chiar mai rău, pentru că trăiesc într-o perioadă de libertate, și nu ar avea nici un motiv să gîndească așa.

#22
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,654
  • Înscris: 05.02.2012
Au prea mult timp liber si in loc sa il ocupe facand ceva pentru ei , stau si se uita in gura altora

#23
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
Eu le mai ziceam să nu se mai uite la porcăria aia, dar eu vorbeam, eu auzeam. Dacă le ziceam de mai multe ori, mă certau. Plus că tata mai zicea că de la Acces inrect ai ce învăța. Dacă de la prostia aia de Vaida ai ce învăța, eu stau și mă întreb cât de prost să fii să îmi spui asta

#24
codesmm

codesmm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 17.11.2015
Nu vom scapa curand deoarece sunt inca foarte multi care vizioneaza aceasta emisiune. Cand nu va mai avea rating bun, emisiunea va fi inlocuita. Este o rusine de emisiune, dar reflecta in mare masura, cultura celor multi care se uita la asa ceva.

#25
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,729
  • Înscris: 06.11.2018
O sa o mute pe Antena Stars, sau taie o ora din emisiune (17:00-18:00) sau scot Observator 16, emisiunea Pretul cel Bun o sa fie de luni pana vineri de la 18.

#26
Kip9

Kip9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 15.04.2021

View PostALEXTheTrap22, on 11 august 2021 - 14:53, said:

Eu le mai ziceam să nu se mai uite la porcăria aia, dar eu vorbeam, eu auzeam. Dacă le ziceam de mai multe ori, mă certau. Plus că tata mai zicea că de la Acces inrect ai ce învăța. Dacă de la prostia aia de Vaida ai ce învăța, eu stau și mă întreb cât de prost să fii să îmi spui asta
De ce faci o persoana proasta fara sa o cunosti în persoana?mai desteptule lui tata?

Edited by Kip9, 11 August 2021 - 15:33.


#27
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
Păi, mai bine o mută pe Vaida pe Antena Stars. Cea mai bună soluție este să rămână Observator 16, și să mai bage Mireasa o oră, 17-18, cum a zis cineva mai sus. Capatos face bine că l-a mutat, așa că și prostia aia ar fi bine să se mute. Tot nu au așa de mare audiență Antena Stars

De fapt eu am zis varianta aceea cu MIREASAAAA între 17-18, dar văzusem că a mai spus cineva

#28
Kip9

Kip9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 15.04.2021
Nu se schimba nimic,ramane totul asa cum e,muta observatorul la 20.

#29
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,729
  • Înscris: 06.11.2018
Observator exista la 19:00.

Daca il muta la 20 ar fi 2 ore (19:00-21:00)

#30
FatCat33

FatCat33

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 16.10.2017

View Postdanyel61, on 11 august 2021 - 11:55, said:

Cei aia "'Acces Direct"' ?

Titulatura corecta este: "Abces din rect".
Colegii au citit gresit.

View Postcodesmm, on 11 august 2021 - 15:11, said:

Nu vom scapa curand deoarece sunt inca foarte multi care vizioneaza aceasta emisiune. Cand nu va mai avea rating bun, emisiunea va fi inlocuita. Este o rusine de emisiune, dar reflecta in mare masura, cultura celor multi care se uita la asa ceva.

Nici incultura nu se poate numi caci inseamna ca exista totusi o baza de cunostinte.
Nu, aici vorbim de vid, de void, de nimic interstelar.
Creiere in care neuronii si-au strans piciorusele, stau ghemuiti si nu mai comunica unul cu altul.
In schimb declanseaza direct arcuri reflexe oculo-gastro-anale  (Nora pentru mama -> bere + mici + pepeni -> ragaituri).

#31
FatCat33

FatCat33

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 16.10.2017
Daca doriti sa revedeti:
https://forum.softpe...at-cu-bolovani/

Cum puteti spune ca asa ceva nu este frumos?

#32
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Noi am scapa de Acces Direct doar si doar daca Antena 1 nu ar mai vrea aceasta emisiune

#33
solitaryman

solitaryman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 954
  • Înscris: 05.02.2009
Voi chiar nu stiti istoria acestui tip de emisiune?
In 1994 RTL si Pro7 care venea pe cablu/satelit de la nemti aveau fix aceeasi emisiune, copiata dupa americani care faceau acelasi show de prin 1970.
Nu a inventat antena reteta si nu veti scapa de ea.
Nu moare acces direct, doar se va transforma.
Inca nu avem un "Judge Judy" care sa se substituie justitiei.. dar hai sa fim optimisti, poate Danilet intra in showbiz..

#34
MrAdiz

MrAdiz

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 04.05.2021
Veste rea
Antena 1 a anunțat un nou sezon din acces direct
Ma gândesc fac observatorul 16 de jumătate de oră si gen sa înceapă la 16:30?

#35
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Foarte naspa. S-ar putea sa fie cum ai spus tu

#36
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
Cel mai probabil. Da, deci din păcate nu scăpăm de această emisiune nasoală. Mai mult ca sigur așa va fi

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate