Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Florin Călinescu își deschide deschide televiziune

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
62 replies to this topic

#37
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 17.06.2007
Probabil preia una din televiziunile de pe piață. Ori unul din posturile must carry, ori comedy central, sau poate tele7. Nimic nu este sigur, aflam săptămânile viitoare.

#38
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,721
  • Înscris: 06.11.2018
Comedy Central nu iar Tele 7 abc nu există de cât online.

#39
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Cum să fie Comedy Central? Bună glumă. E canal Viacom.

#40
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 17.06.2007
Linkpress sau News România (estrada)?

#41
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,721
  • Înscris: 06.11.2018
Acum enumeri toate canalele?
Ai răbdare până săptămână viitoare.

#42
napster1

napster1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,960
  • Înscris: 15.04.2007
Eu zic ca merge la Sarbu sa facă ceva cu Aleph. ..Rebranduire nu știu despre ce ar putea fi vorba.
Și la Prima / Look ar fi se înțeles...a zis "mai multe televiziuni".....Prima tv își caută audienta de altădată.

Edited by napster1, 08 August 2021 - 18:01.


#43
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,725
  • Înscris: 10.12.2006
Sigur merge pe ceva politica, vom vedea cine il plateste.
Florin Calinescu e un actor modest, nu ii veneau lui idei de deschis televiziuni.

#44
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 17.06.2007

View PostKLM2009, on 08 august 2021 - 16:43, said:

Cum să fie Comedy Central? Bună glumă. E canal Viacom.
Știu că pare glumă dar mai știu că Florin Călinescu este actor axat și pe comedie iar dacă Viacom a renunțat la Paramount Channel in România  poate renunța și la Comedy Central (in alte țări s-a profilat pe seriale de desene animate). Orice este posibil.

#45
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,721
  • Înscris: 06.11.2018
Dacă era să renunțe la el il inchideau.

#46
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,316
  • Înscris: 24.02.2017

View PostKarhu, on 07 august 2021 - 08:47, said:

Cine naiba se mai uită la TV in anul 2021 la altceva decât la sport?

Corect :)  Unii se pare ca sunt masochisti :)   Eu il mai vad pe Florin pe YT sau pe facebook. Nu imi place, dau skip si trec mai departe.. E cam lalait asa ....

#47
spooky51

spooky51

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,815
  • Înscris: 29.09.2006

View PostMizu, on 08 august 2021 - 18:26, said:

Florin Calinescu e un actor modest....
Cred ca ai vrut sa spui submediocru insa te-ai abtinut ca sa eviti un conflict cu fanii potentiali :D .

#48
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,291
  • Înscris: 07.02.2003
Attached File  calinescu.png   292.04K   94 downloads

:roflmao:

#49
dem3ntor

dem3ntor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,121
  • Înscris: 16.04.2007
Dupa stirea asta a inceput sa creasca bitcoinu'!

#50
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,338
  • Înscris: 19.01.2015
Decat expirata aia de Teo Trandafir care a fost pe parcursul aniilor atat la PRO TV timp de 6 ani (anterior fiind si la Tele 7 Abc si Antena 1 cu Mircea Badea) cat si la Romantica (unde daca aveai TV de la Dolce nu o puteai urmari) si la Prima timp de 1 an la ambele televiziuni, ulterior alaturandu-se postului Local TV Network in 2009, iar in 2013 a venit la Kanal D si la peste 2 ani de la lansarea show-ului s-a alaturat si Bursucu (Adrian Cristea) ca si co-prezentator, mai bine Florin Calinescu cu un show propriu.

Si Iantu de cand nu mai e la Prima de mai bine de 10 ani a ajuns sa fie cam expirat in echipa TVR-ului cu emisiunea sa de cultura generala "Castiga Romania" ca tot mai mult succes avea cu "Vrei sa fii milionar" 2001 - 2003 sau "Copii spun lucruri trasnite" 2008 - 2009.

Maruta isi face de obligatie emisiunea sa la PRO TV ca sa aiba ce pune pe masa acasa, ca altfel nu as vedea de ce ar face in continuare o emisiune de 2 lei.

Edited by Robert201, 09 August 2021 - 16:27.


#51
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,316
  • Înscris: 24.02.2017
Nu îmi fac o televiziune că nu sunt atât de nebun, dar am semnat un contract cu niște prieteni și veți afla probabil săptămâna asta despre ce este vorba,

https://economie.hot...-atat-nebun.htm

#52
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
@Robert201 Păi normal că Teo trandafir e nașpa. Câteodată mama și bunica de la oraș se mai uită la emisiunea asta. Tot ce apare la această emisiune este submediocru și nasol, ca de altfel și vedetele (a se citi între ghilimele) care apar pe acolo doar ca să spună ce au mai făcut acasă, ce au mâncat, când au făcut treaba mare ultima dată (bine, nici chiar, dar toată viața lor personală si-o expun la Teveu). Acum dacă o iau logic, și eu mai spun rudelor câte ceva din viața mea personala, dar sunt rude, nu mă duc la Mamarutza sau la Teo cu chestii din astea. Chiar dacă pe Călinescu nu l-am urmărit niciodată, pe vremea când era el în vogă nici nu eram născut, îl aleg pe el. Maimuță și Teo sunt doar niște prostii

#53
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 17.06.2007
Confirm acestui articol s-ar duce la Prima TV și ar face Chestiunea Zilei.https://playtech.ro/stiri/cu-ce-televiziune-de-top-a-semnat-florin-calinescu-va-face-concurenta-celor-la-pro-tv-cu-noua-emisiune-exclusiv-372960

#54
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021

View PostRobert201, on 09 august 2021 - 16:23, said:

Decat expirata aia de Teo Trandafir care a fost pe parcursul aniilor atat la PRO TV timp de 6 ani (anterior fiind si la Tele 7 Abc si Antena 1 cu Mircea Badea) cat si la Romantica (unde daca aveai TV de la Dolce nu o puteai urmari) si la Prima timp de 1 an la ambele televiziuni, ulterior alaturandu-se postului Local TV Network in 2009, iar in 2013 a venit la Kanal D si la peste 2 ani de la lansarea show-ului s-a alaturat si Bursucu (Adrian Cristea) ca si co-prezentator, mai bine Florin Calinescu cu un show propriu.

Si Iantu de cand nu mai e la Prima de mai bine de 10 ani a ajuns sa fie cam expirat in echipa TVR-ului cu emisiunea sa de cultura generala "Castiga Romania" ca tot mai mult succes avea cu "Vrei sa fii milionar" 2001 - 2003 sau "Copii spun lucruri trasnite" 2008 - 2009.

Maruta isi face de obligatie emisiunea sa la PRO TV ca sa aiba ce pune pe masa acasa, ca altfel nu as vedea de ce ar face in continuare o emisiune de 2 lei.
Vrei sa fi miliardar a fost din 2000, nu 2001. Iar Copii spun lucruri trasnite parca era si prin 2000 parca

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate