Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

ajutor pt.un forum

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
CorneliuB

CorneliuB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 31.08.2004
Am si eu o rugaminte la cei care stiu mai multe:cum se poate face si pune un forum pe un site?;ce programe se folosesc?;exista tutoriale?

Pt.cei care vor sa-mi raspunda : [email protected]
Multumesc!

#2
jarrive

jarrive

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 573
  • Înscris: 17.06.2005
exista google, USE THAT FUCKIN' SEARCH!

numai bine!

#3
CorneliuB

CorneliuB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 31.08.2004

View Postjarrive, on Mar 31 2006, 10:13, said:

exista google, USE THAT FUCKIN' SEARCH!

numai bine!


   Multam ,dar stii cum se spune:puteam si fara tine!Nu stiu de ce puii mei te mai bagi in seama de unul singur.Daca nu stii lasa pe altii!
   Sper sa primesti si tu acelasi ajutor cand o sa ai nevoie!
   Numai bine !

#4
Rares_Pintea

Rares_Pintea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 18.11.2004
cel mai raspandit , dar nu cel mai bun , este phpbb ( www.phpbb.ro , www.phpbb.com ) . si vezi ca au un README.txt , in care scrie ce si cum :)
bafta

#5
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
orice forum vine cu un fisier in care scrie cum se instaleaza, citeste-l. daca te blochezi, atunci poti sa pui intrebari aici.

acum nu te supara, dar trebuie ca sa depui si tu un efort minim, nu se poate sa primesti totul mura-n gura (asta ca sa nu mai zic ca nu ne-ai spus nici macar detaliile elementare, gen la ce forum te referi).

#6
CorneliuB

CorneliuB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 31.08.2004

View Postzuppy, on Mar 31 2006, 17:04, said:

orice forum vine cu un fisier in care scrie cum se instaleaza, citeste-l. daca te blochezi, atunci poti sa pui intrebari aici.

acum nu te supara, dar trebuie ca sa depui si tu un efort minim, nu se poate sa primesti totul mura-n gura (asta ca sa nu mai zic ca nu ne-ai spus nici macar detaliile elementare, gen la ce forum te referi).

Ok,scuze.Am incercat sa gasesc informatii,chiar si pe google,dar probabil nu am stiut ce sa caut.Deci chestia sta in felul urmator:am un site si as dori sa pun si un forum pe el,cu cateva rubrici de ordin general.Nu am gasit nici un tutorial care sa ma indrume.Stiu ca pot vedea source la orice pagina,dar multe sunt scripturi java la care inca nu ma pricep.Caut un program,site sau pagina care sa ma indrume,sau sa me invete pasii.
Multumesc !

#7
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
ia d-aici : http://www.simplemachines.org/ forumu, gasesti host pe care poti sa instalezi ... si instalezi ;)

#8
JImara

JImara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 24.11.2005
tot ce iti trebuie in principiu este un hosting cu suport de MySQL si php. apoi descarci arhiva de pe phpBB si incarci tot continutul ei intr-un folder de pe server. citesti readme.txt-ul recomandat de catre baieti mai sus si mai departe e poveste

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate