Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Am posibil clienti care ar dori sa le caut apartamente in Timisoara. Unde as putea gasi oferte?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Florin94321

Florin94321

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 23.02.2017
Buna ziua am cativa potentiali clienti care au oferit un comision pentru a le gasi apartamente care sa indeplineasca anumite conditii. Problema e de unde gasesc oferte mai variata/mare de apartamente de la proprietari? Am cautat pe olx si alte situri de imobiliare dar majoritatea erau prin agentii care ma interesau.... Unde as putea gasi poate dezvoltatori sau alte surse ca sa pot sa am o oferta mai variata? Multumesc

#2
icename

icename

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 12.02.2005
Pe grupurile de vanzari de pe FB. Sunt foarte multe. Dar acolo nu sunt categorisite, trebuie sa faci multa munca manuala. De aceea primesti si comision, nu? Comision pe care nu vreti sa-l platiti agentiilor imobiliare.

#3
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Halal agent imobiliar esti.

#4
AztecWarrior

AztecWarrior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,011
  • Înscris: 17.02.2020
Ce agent imobiliar esti tu, daca intrebi pe acest forum unde sa cauti apartamente?
OLX? Pe langa anunturi false - acolo este pleava - locuinte supra evaluate sau cu probleme - ilegale, etc etc.
Stiu case ce si de 5 ani stau pe OLX si nu se vand.
Un inceput bun este sit-ul propiu al agentiilor imobilare. Aceste publica pe situl lor prima oara, apoi pe OLX, Storia, Imobiliare.ro etc etc - Apropo ati vazut ce a decazut Imobiliare.ro???
In plus agentiile imobiliare au in portofoliu imobile ce nici nu sunt publicate - fie ca nu apuca - fie ca au posibili clienti pentru ele.
Cele mai bune oferte nici nu ajung pe piata sa le vada pulimea.
Crede-ma cand am cumparat ceva, m-au contactat direct cu cateva oferte cu specificatiile mele. Oricat le-am cautat nu le-am gasit pe toate pe net, semn ca erau din "rezerva exclusiva" a agentiei

Edited by AztecWarrior, 29 July 2021 - 10:37.


#5
mcd2020

mcd2020

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,957
  • Înscris: 02.05.2020
Initiator,tu esti ca cei de la stiri.In incheiere ne indeamna sa le dam stirile de senzatie si ei sa isi ia salariile.Adica cauti fraierii si tu iti iei comisionul.Continua cautarea.

#6
Groot

Groot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,021
  • Înscris: 16.11.2014
De ce trebuie sa fii agent imobiliar ca sa primesti un asignment freelance sa cauti cuiva apartament si sa fii platit pentru efort?

#7
popicoo

popicoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 888
  • Înscris: 07.03.2012
Ăștia de ați scris că inițiatorul este agent imobiliar, unde ați căutat ca să aflați asta, că în mesaj nu scrie!

#8
XtremePWN

XtremePWN

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 739
  • Înscris: 26.11.2019
Florin94321, pentru un mic comision te invat eu cum sa iti faci meseria!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate