Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Prima data la volanul unui autoturism electric

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
144 replies to this topic

#145
stdalionutpwr

stdalionutpwr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,391
  • Înscris: 08.04.2020
am dat 7 k eur pe ea, dar e posibil sa nu fie pentru mine, am dat tocmai din motivul ca am drujba cu baterie si ofera aceeasi senzatie, daca nu ma descurc o vand mai departe, dar pierd banii de platforma.

Cat despre experienta aveti dreptate, cand imbatrinesti nu mai esti bun oricat ai fi condus inainte, vad asta la mine, pe autoband cand e gol pot merge si cu ruginitura mea de cielo cu gaz cu 140 , e simplu doar tii drept, si eventual sa stii pe unde sunt portiunile cu denivelari, cu aceeasi masina cu care las in urma pe multi pe autoband, pe alte drumuri sunt codas, iar noaptea nu vad bine, la vederea mea nu ma simt in siguranta mai mult de 60, iar cand ploua nici 50, merg la risc in orb daca sunt presat de altii din spate ca n-au unde depasi, depasiri le evit cat pot caci nu le judec bine, pe autoband cand e liber e simplu, ai tot timpul o banda libera pe care poti depasi.

In legatura cu vederea noaptea am incercat si LED si xenon, diferite temperaturi de culoare, cam tot aia, nici o imbunatatire notabila.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate