Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 

Nebraska

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006
Buna ziua
As dori sa recomand si eu un film,cel din titlul topicului,NEBRASKA.
Tema filmului este una de acualitate,cu un Bruce Dern absolut senzational,o drama cu multe accente de comedie,un film doar pentru cinefili.
Fara efecte speciale,fara zorzxoane,bazat doar pe ceea ce conteaza,adica pe jocul actorilor,care se achita cu brio de sarcina lor.

https://www.imdb.com...ref_=fn_al_tt_1

#2
arsmundis

arsmundis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,448
  • Înscris: 14.02.2018

View Postadisz, on 08 iulie 2021 - 08:10, said:

Buna ziua
As dori sa recomand si eu un film,cel din titlul topicului,NEBRASKA.
Tema filmului este una de acualitate,cu un Bruce Dern absolut senzational,o drama cu multe accente de comedie,un film doar pentru cinefili.
Fara efecte speciale,fara zorzxoane,bazat doar pe ceea ce conteaza,adica pe jocul actorilor,care se achita cu brio de sarcina lor.

https://www.imdb.com...ref_=fn_al_tt_1
L-am văzut acum vreo 2 sau 3 ani și mi-a plăcut mult. Așa cum spui este vorba de un FILM. Nu efecte speciale, nu cote de roluri pentru diferitele categorii ”defavorizate”, nimic comercial. Nota pe imdb este după părerea mea mai mult decât meritată.

#3
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
In sfarsit l-am vazut si eu. Nu mi-a luat mult, o saptamana doar. Filmul nu e prost, e doar pliictiiisiiitoooor. Doua, trei glumite, pe ici pe colo, mai ales cele facute de baba, la cimitir. In rest... NU. Bonus: e alb-negru.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate