Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Till Death (2021)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
O sa recitesc maine ce nu am citit azi, deoarece sunt obosit (ca de obicei). Iti recomand un film pe care l-am recomandat altor doi prieteni, o tipa si-un tip. Am insistat sa nu se uite la trailere si sa nu caute detalii despre acest film. Atentie, acelasi film, doua persoane diferite. Tipa a fost dezinteresata, nu s-a uitat la film. Tipul l-a cautat pe IMDB. Nici el nu l-a vazut. Dovada ca nu sunt cinefili. Ori ne uitam la filme, ori nu ne mai uitam.

Apropo, filmul se numeste

#20
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 19.05.2002
Megan se vede pentru ca-i singura femeie prin film.In rest...
Nu pot intelege cum poti juca bine intr-un film slab,sa nu zic prost.

#21
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,950
  • Înscris: 09.04.2005
Voiam să renunț de vreo 3 ori, atîtea găuri în scenariu că mi se strepezeau dinții. Și negrul nu mai moare primul că i-a luat fața șeful alb care, deși caracterizat ca o șulfă supraviețuitoare, se sinucide teatral. Bineînțeles că femeia puternică învinge. Nici nu e spoiler, că știi din prima că așa va fi, doar speri s-o vezi pe Megan în detaliu.

Edited by gepres, 07 July 2021 - 09:37.


#22
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
argonaut, iti propun ceva. Hai sa deschidem un topic pe Recomandari/ Cereri diverse si sa recomandam ce filme ne-au placut, spunand si cateva cuvinte despre ele. Tu, unul. Eu, unul. Cu o singura conditie, daca imi permiti: sa nu cautam detalii despre filmele recomandate, ci doar sa le vizionam. Pe cat de interesante ni se vor parea unele, pe atat de plictisitoare ni se vor parea altele. Na, gusturi.

Scuze de off-topic. Poti sterge mesajul asta si te astept pe Recomandari/ Cereri diverse.

#23
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,826
  • Înscris: 18.12.2007
Ne facem fiecare cate un topic cu ce filme recomandam? :)

#24
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,421
  • Înscris: 05.07.2018
Ala, teoretic, e al meu si al lui argonaut. De fapt, deocamdata e doar al meu. Astept raspunsul lui argonaut.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate