Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

O singura pagina cu incarcare continut diferit in functie de selectie

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
fvs1972

fvs1972

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 08.07.2005
Salut,
Am facut un site in Wordpress cu Elementor si ma gandesc ca in viitor o sa am o problema cu el
daca la un moment dat o sa vrea clientul sa-i modific ceva intr-o pagina.
De ce spun acest lucru? Fiecare articol (produs) are propria pagina iar acestea sunt accesate
dintr-un meniu lateral de tip acordeon fiecare cu un link propriu.
Daca se doreste schimbarea unei pagini, va trebui sa intru pe fiecare pagina si sa fac respectiva modificare.
De aceea va intreb daca exista posibilitatea ca sa am doar o singura pagina iar linkurile din respectivul meniu de tip
acordeon sa aiba un parametru si in functie de acel parametru sa-mi incarce produse diferite, multumesc.
Daca se poate sa nu am nevoie de Elementro Pro ci doar de pluginuri gratuite, multumesc.

#2
iulian_1976

iulian_1976

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,571
  • Înscris: 10.05.2008
Asta este un nivel de abstractizare mai avansat in php, n-as crede ca wordpress ti le da pe tava, eu n-as face gratuit lucrul asta, poate Wordpress le
ofera gratuit :)

#3
the_renegade

the_renegade

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 24.06.2021
Pai ai studiat si tu putin ce poate face Elementor? Macar pe youtube. Ceea ce vrei tu se numeste TEMPLATE. Si da, e posibil in Elementor.
Poti face template-uri pentru posturi, pagini, produse etc.

#4
fvs1972

fvs1972

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 08.07.2005
Nu am stiut ce sa caut, am cautat dynamic pages si acele tutoriale foloseau Elementor Pro, multumesc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate